Kuruluş Osman Burçin Kimdir, Aslıhan Karalar Oynadığı Diziler

Kuruluş Osman Burçin Kimdir, Aslıhan Karalar Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kim Kimdir Kuruluş Osman

Kuruluş Osman’ın dikkat çeken simalarından birisi de Burçin karakteri oldu. Burçin kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerde oynadı?

Kuruluş Osman dizisinde Burçin karakterini canlandıran oyuncu Aslıhan Karalar’dır. Aslıhan Karalar şu anda Rezzan çankır ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. Aslıhan Karalar 2017 yılında düzenlenen best model Of turkey yarışmasında 1. Olmuştur. Londra’da kings college da işletme bölümünde okumuş olan Aslıhan Karalar 1999 doğumludur. Küçük yaşlardayken bana eğitimi ve piyano eğitimi almıştır.

 

Aslıhan Karalar oyunculuk kariyerinin henüz başlarındadır. Kuruluş Osman dizisi Aslıhan Karalar için ilk televizyon tecrübesi olarak karşımıza çıkmakta. Aslıhan Karalar kuruluş Osman dizisinde Burçin karakterini canlandırmaktadır. Karakteri için riva’da kılıç kullanma ok atma ve at binme eğitimleri almıştır. Aynı zamanda dizideki tüm oyuncular gibi yemek pişirme dersleri de almıştır.

Aslıhan Karalar Ankara doğumludur. Aslıhan Karalar kuruluş Osman dizisinden önce küçük bir rolde oynamıştır. Şahin tepesi isimli dizide Ezgi karakterini canlandırmış performansı ile büyük beğeni kazanmıştır. Güzelliği ile dikkat çeken Aslıhan Karalar bir dönem Hakan Sabancı ile aşk yaşamıştır. Sektörde yeni olduğu için hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır.

kuruluş Osman dizisinde Osman Gazi’nin eşi malhun hatun olduğu yönünde bilgiler olsa da kendisi dizide Burçin karakterini canlandırmaktadır. Aslıhan Karalar’ın instagram da 202Bin takipçisi vardır. Aslıhan Karaların resimlerine aşağıdan bakabilirsiniz. Kendisine yeni dizisinde başarılar dileriz.

Kuruluş Osman Aslıhan Karalar(Burçin) Resimleri

 

Etiketler: kuruluş Osman Burçin kim kuruluş Osman burçin'in gerçek adı kuruluş Osman burçin'in oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL