Kuruluş Osman Konuralp Kimdir, Söz’ün Karabatağı Osman’da!

Yazar: Emre Kim Kimdir Kuruluş Osman

Kuruluş Osman severler dizinin yeni fragmanı izleyince şok yaşadılar. Star TV’nin sevilen dizisi Söz’de Karabatak karakterini canlandıran oyuncunun kuruş Osman’a transfer olduğunu gördüler. Konuralp ismi ile kuruluş Osman dizisine giriş yapan oyuncu kimdir, hangi karakteri canlandıracak, gerçek adı ve detaylar?

Kuruluş Osman Konuralp kimdir? Kuruluş Osman dizisinde Osman’ın başı beladadır. Tekfur ölmüş ve onun cinayeti Osman’ın üzerine kalmıştır. Osman ise kendisini aklamak için kaçar ormanlık alanda hayatta kalma mücadelesi verirken kendisine kurulan bu tuzağı bertaraf etmek için çabalar. Osman kendisini aklamak için çabalarken diğer yandan kendisine yapılan saldırılarla da baş etmek zorundadır.

Tabii Osman bu süreçte yalnız değildir onu arkadaşları yardım etmektedir. Bunlardan birisi de Konuralp‘tir. Konuralp Osman’ın en yakın arkadaşıdır. Çocukluk yıllarında beraber kılıç sallayıp, ok atmışlardır. Konuralp iyi derecede kılıç kullanırken aslen yay kullanma sanatında uzmandır. Osman’ın kutlu mücadelesinde ona yardım edecektir.

Kuruluş Osman dizisinde Konuralp karakterini canlandıran oyuncu Eren vurdem’dir. Eren vurdem 1988 Konya doğumludur. 181 santimetre boyunda olan Eren vurdem başarılı oyunculuğu ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiştir. Instagram’da bir buçuk milyon takipçisi olan Eren vurdem söz dizisinde oynadığı Karabatak rolüyle bir anda tüm ülkenin dikkatini çekmiştir.

Eren vurdem ünlü olmadan önce söz müzikleri yazmış şarkı söylemiştir. aslen rap şarkılar üzerinde yoğunlaşan Eren vurdem Karaçalı ve Hayki gibi ünlü rapçiler ile parçalar söylemiştir. Ancak daha sonradan rapi bırakmış ve oyunculuk kariyeri üzerine yoğunlaşmıştır.

tıkla>>> Kuruluş Osman Dizisinde Ertuğrul Nerede, Konya’da Ne Yapıyor?

Eren vurdem Haliç üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. İlk defa 2009 yılında hesaplaşma isimli diziyle televizyon macerasına başlamıştır. Sonrasında ise inadına aşk, son mektup, Şubat, şefkat tepe ismi dizilerde rol oynamıştır. son olarak Star TV ekranlarında Tolga Sarıtaş, Melissa yıldırımer, İlayda ıldır gibi isimlerle söz dizisinde yer almıştır. Bu dizideki performansı ile kısa sürede dikkatleri üzerine çekmiştir.

Etiketler: kuruluş Osman Eren vurdem Konuralp kim kuruluş Osman Konur Alp gerçek adı kuruluş Osman Konuralp kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL