Kuruluş Osman Siyah Peçeli Kadın Kimdir, Osman’ın Eşi Rabia Hatun mu?

Kuruluş Osman Siyah Peçeli Kadın Kimdir, Osman’ın Eşi Rabia Hatun mu?

Yazar: Emre Kim Kimdir Kuruluş Osman

Kuruluş Osman 20 kasım çarşamba günü ilk bölümü ile başladı. Dizi gayet heyecanlı bir bölümle ekranlarda oldu. Dizide bir karakter ilgi çekti. Osman’ı kurtaran siyah peçeli kadının kim olduğu merak edildi. Kuruluş Osman Siyah Peçeli Kadın Kimdir, Osman’ın Eşi Rabia Bala Hatun mu?

Osman ve Aybars tekfur’a suikast düzenleyin peşine düşmüştür. Ormanlık alanda pusuya düşen Osman ve Aybars kötü sıkışmışlardır. 2 kişi bir düzüne düşmana karşı mücadele vermişlerdir. Aybars aldığı mızrak darbesi ile attan düşmüş ve ağır yaralanmıştır. Osman ise tek başına düşmanlara direnmiş onları ormanlık alana çekmiş ve tek tek öldürmüştür. Ancak kendisine yaralı olduğu için yorgun düşmüştür.

Osman daha fazla dayanamaz ve uçurumdan nehre düşer. Nehirde bir süre baygın duran Osman’ı 2 siyah peçeli kadın gelerek çamurdan çıkarmışlardır. Osman’a yardım eden siyah peçeli kadın onu temizlemiş ve kendisine gelmesine yardım olmuştur. Osman uyandığında bu peçeli kadını hatırlar. Peçeli kadın daha sonra gizlice tapınağa gider ve orada papazla buluşur. Peçeli kimdir, adı nedir, gizli bir ajan mıdır?

Siyah peçeli kadın Bala Hatundur. Bala Hatun kimdir, nasıl bir karakterdir, ajan mıdır, bizanslıların içine mi sızmıştır. Gerçek adı RAbia Bala Hatun olan bu karakter Osman Gazi’nin eşidir. Şeyh Edebali’nin kızı olan Rabia Bala Hatun Osman ile evlenecektir.

tıkla>>> Kuruluş Osman Bala Hatun Kimdir, Gerçek Tarihte Var mı?

tıkla>>> Kuruluş Osman Gonca Kimdir, Rahibe, Kara Peçeli Kim?

Etiketler: kuruluş osman peçeli kadın kimdir kuruluş osman peçeli kim


Yorum yaz