Kuruluş Osman Yeni Gelen 2. Sezon Oyuncuları (2020-2021)

Kuruluş Osman Yeni Gelen 2. Sezon Oyuncuları (2020-2021)

Yazar: Emre Kuruluş Osman

Atv’nin tarih ve aksiyon temalı dönem dizisi Kuruluş Osman yeni 2. Sezon hazırlıklarını sürdürüyor. 2020 2021 sezonuna damga vuracak yapımların başında gelen Kuruluş Osman yeni 2. sezona yeni gelen oyuncularla başlayacak. Peki Kuruluş Osman yeni gelen 2. sezon oyuncuları kimler?

Kuruluş Osman Yeni Gelen Oyuncular

Bozdağ Yapım tarafından hazırlanan Kuruluş Osman dizisi 2. yeni sezonda Kulucuhisar Kalesinin fethinden sonraki dönem ekranlara gelecek. 1285 Kulucuahisar kalesinin fethinden 14 yıl sonra Osmanlı İmparatorluğunun temeli atılmış ve Osmanlı Devleti kurulmuştu. Kuruluş Osman 2020 2021 2. Sezonu işte bu Osmanlı Devletinin kuruluşuna giden 14 yıllık süreyi konu alacak. 1299 Osmanlı Devletinin kuruluşu ile 2. Sezon bitecek ve 3. Sezon da Osmanlı Devletinin 1299 dan sonraki dönemi konu alınacak.

Kuruluş Osman 2020 2021 2. Sezon Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Kuruluş Osman dizisi bilindiği gibi dönem dizisi. Dizi Osmanlı Devletinin kuruluşu öncesi ve kuruluş sonrası konu alıyor ve haliyle uzun bir dönem dizisi olacak. Hal böyle olunca diziye yeni karakterlerin girmesi de gayet normal. Çünkü Osmanlı’nın öncesinde ve sonrasında önemli isimler tarihte yer almış ve büyük hizmetler vermişlerdir. Dizinin her sezonunda konu aldığı dönem itibari ile yeni karakterler de diziye dahil olacak. 2. Sezonda diziye yeni giren oyuncular ve canlandıracakları karakterler şunlardır;

tıkla>>> Kuruluş Osman Şeyh Edebali Kimdir, Gerçek Adı Ne?

Kuruluş Osman Ahmet Yenilmez

1966 Ordu doğumlu olan Ahmet Yenilmez Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Üniversite yıllarında merak saldığı tiyatro onun kariyerini şekillendirmiştir. Ahmet Yenilmez’in dizide canlandıracağı karakter şuan belli değildir. Ayrıntılar eklenecek.

Kuruluş Osman Cüneyt Arkın

Yeşilçam’ın usta ismi Cüneyt Arkın yeni sezonda Kuruluş Osman dizisinde yer alacak.  Dizide Aksakallaıların Reisi olarak karşımıza çıkacak. 1937 doğumlu olan duayen oyuncu Cüneyt Arkın Yeşilçam’dan beri tarih filmlerine alışkın ve aşina. Kuruluş Osman dizisinde de başarılı bir oyunculuk çıkaracaktır.

Kuruluş Osman Erkan Avcı

Benim de severek izlediğim Erkan Avcı Kuruluş Osman’ın yeni sezonunda evlerimize konuk olacak. Erkan Avcı dizide hangi rolü oynayacağı henüz açıklanmadı. Ama iyi yada kötü karakter olsun, Avcı’nın her karakterin altından kolayca kalkacağını söyleyebilirim.

Kuruluş Osman Kanbolat Görkem Arslan

1980 Düzce doğumlu olan oyuncu Kuruluş Osman dizisinde gelen bilgilere göre kötü bir karakteri canlandıracakmış.

Kuruluş Osman Seçkin Özdemir

Gelen bilgilere göre Seçkin Özdemir dizide Osman Bey’in fedailerinden birisini canlandıracak. 1981 İstanbul doğumlu olan oyuncu 181 cm boyundadır.

Etiketler: Kuruluş Osman 2. sezon Yeni Gelen oyuncular Kuruluş Osman 2020 2021 yeni gelen oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL