Kuruluş Osman’da Eren Vurdem Sürprizi, Söz’ün Karabatağı

Kuruluş Osman’da Eren Vurdem Sürprizi, Söz’ün Karabatağı

Yazar: Emre Kim Kimdir Kuruluş Osman

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 2.bölüm 2.fragmanında tanıdık bir sima dikkatlerden kaçmadı. Söz dizisinde Karabatak karakterini canlandıran Eren Vurdem Kuruluş Osman dizisine katıldı. Peki Eren Vurdem Kuruluş Osman’da hangi rolde oynayacak?

Kuruluş Osman’da geçtiğimiz hafta Osman cinayet zanlısı olarak aranmaktadır. Bir cinayet Osman’ın üzerine kalmıştır. Osman kendisini temize çıkarmak için kaçar. Ormanda arkadaşlarıyla buluşan Osman kendisine yeni bir ekip kurar. Osman’a yardım eden birisi de Söz dizisinden tanıdığımız Eren Vurdem’dir.

Eren Vurdem Kuruluş Osman dizisinde Osman’ın yakın arkadaşını canlandırmaktadır. Ok atma konusunda hünerlidir. Kılıcı ve oku büyük bir ustalıkla kullanmaktadır. Osman’ın da askeri eğitimleri sırasında arkadaşlığını yapmıştır. Beraber kılıç sallamış, ok atmışlardır. Osman’ın bu zorlu mücadelesinde hep yanında olacaktır.

Kuruluş Osman dizisinde Eren Vurdem hangi rolde, hangi karakteri canlandırıyor, detaylı bilgiler en kısa zamanda haberimize eklenecektir. Ve detaylara ulaştık. Dizide Eren Vurdem Konuralp karakterini canlandıracaktır. Konuralp karakteri kimdir detaylı bilgileri aşağıdaki bağlantıdan yada buradan okuyabilirsiniz.

tıkla>>> Kuruluş Osman Konuralp Kimdir, Söz’ün Karabatağı Osman’da!

Etiketler: Eren vurdem kuruluş Osman hangi karakter kuruluş Osman Eren vurdem hangi rolde söz'ün karabatağı kuruluş Osman dizisinde


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL