Kutül Amare Fatma Kim? Gerçek Tarihte Kimdir?

Kutül Amare Fatma Kim? Gerçek Tarihte Kimdir?

Yazar: Emre Mehmetçik Kut'ül Amare

Trt ekranlarının sevilen tarih konuşu Dizisi Mehmetçik Kutül Amare kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Başarılı oyuncu Cansu Tosun dizide Fatma karakterini canlandırmakta üzere yer alacak. Peki Mehmetçik Kutül Amare Fatma kim? Dizide dengeleri nasıl değiştirecek?

Dizide neler olduğunu hatırlayalım ve Yen’i oyuncunun dizide hangi noktada olduğunu açıklayalım. Amirlerin emirlerine uymamak ve devlete ait silahlara el koymaktan tutuklanan Ali, Mehmet ve Said’in yardımıyla hapisten kaçmıştır. Fakat bu Şefik’in Ali’ye daha da öfkelenmesine sebep olur. İşler artık iyice rayından çıkmıştır. Artık Üsküplü Ali her yerde aranan bir kaçaktır. Bir an önce yakalanmadan şehirden kaçması gereken Üsküplü Ali’ye tanımadığı birinden yardım eli uzanır. Peki, Üsküplü’ye hiç beklemediği bir zamanda yardım eden bu yabancı kimdir?

Üsküplü Ali’ye yardım eki Fatma’dan mı gelecek? Fatma karakterine hayat veren Cansu Tosun kim?  1988 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Sanata olan düşkünlüğü daha çocuk denilecek yaşta başlamıştır. Uzun süre Alman operasında bale eğitimi almış ve profesyonel olarak modellik ve mankenlik yapmıştır. İlk dizi deneyimini Küçük Hanımefendi dizisinde Neriman karakteriyle adım atmıştır. Cansu Tosun Bugünün Saraylısı dizisinde Ayşen karakteri ile tanınmış ve sonrasında pek çok dizide rol almıştır.

Etiketler: Mehmetçik Kutül Amare Fatma kim Mehmetçik Kutül Amare Fatma'nın gerçek adı ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL