Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Mollaoğlu kimdir, İsmail Demirci kariyeri ve hayatı?

Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Mollaoğlu kimdir, İsmail Demirci kariyeri ve hayatı?

Yazar: Emre Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Kuzey Yıldızı dizisi romantik komedi tadında evlerimize konuk olurken dizinin eğlenceli hikayesini bizleri ekranları eklemeyi yatıyor. dizideki birbirinden farklı karakterler bir yanda güldürürken bir yandan da duygulandırmayı başarıyor. Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisindeki Kuzey karakteri dizinin ana karakterlerinden birisi. Karakteri canlandıran oyuncu ise İsmail Demirci’dir. Kuzey Yıldızı ilk aşk Kuzey karakteri kimdir, oynadığı diziler, kariyeri, hayatı ve tüm bilgiler…

Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey Mollaoğlu karakteri köprünün üstünde duran iki inatçı keçiden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kuzey Mollaoğlu bir evin tek oğludur. Yakışıklı ve gözü kara bir adamdır. Şimdi yıllar sonra ayrı kaldığı memleketine, terk ettiği kadının bulunduğu yere geri gelmiştir. Bir yanda ipe sapa sığmaz kızları diğer yanda kendisine sırt çeviren köylü ve gazabından korunmaya çalıştığı Yıldız… Bu şeytan üçgeninde Kuzey Mollaoğlu’nun da işi hiç de kolay değildir.

Kuzey Mollaoğlu karakterini canlandıran oyuncu İsmail Demirci’dir. İsmail demirci 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelmiş 2009 yılında Ankara üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. çam ağacının yönettiği Türkan isimli dizi ile 2010 yılında ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Daha sonra ise anneler ve kızları, mor menekşeler, ben onu çok sevdim ve kurtlar vadisi pusu gibi projelerde rol almış ve sektörün dikkatini çekmiştir.

Asıl çıkışı ise reaksiyon isimli dizi ile yapmış ve kariyerinde bir sıçrama yaşamıştır. Devamından fabrika kızı, serçe sarayı, muhteşem yüzyıl Kösem, babamın günahları ve Mehmet bir Cihan Fatih’i isimli dizilerde oynamıştır.

En son oynadığı dizi ise 2018 yılında Kıvanç Tatlıtuğ Elçin Sangu alperen duymaz gibi isimlerin yer aldığı çarpışma dizisi olmuştur. Bu dizide Galip karakterini canlandırmıştır.

İsmail demirci sinema sektöründe de yer almış ve 2014 yılında tut sözünü isimli filmde 2016 yılında babaların babası isimli filmde 2017 yılında posta kutusu isimli filmde oynamıştır. posta kutusu isimli dizideki performansı ile göz doldurmuş ve krajina festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır. 186 cm boyunda olan oyuncu 2017 yılında Hande Soral ile evlenmiştir.

Etiketler: Kuzey Yıldızı İsmail demirci kim Kuzey Yıldızı karakterleri Kuzey Yıldızı Kuzey kimdir Kuzey Yıldızı oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL