Kuzey Yıldızı Dizisinin Kamer’i Ecem Çalhan Kimdir? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Kuzey Yıldızı Dizisinin Kamer’i Ecem Çalhan Kimdir? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Yazar: Emre Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinde yer alan genç oyuncu Ecem Çalhan dizide Kamer Mollaoğlu karakterini canlandırmaktadır. Kamer karakteri dizide güzelliğiyle dikkat çeken bir karakterdir. Kamer Mollaoğlu kimdir?

Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinde güzelliğiyle dikkat çeken Kamer karakteri Kuzey’in küçük kız kardeşidir. Şeref Mollaoğlu’nun da kızıdır. O daha 5 yaşındayken abisi onu bırakıp gitmiş bundan dolayı abisine çok öfkelidir. Bu yüzden abisini öfkesi hiçbir zaman dinlemektedir. Ancak o da abisi gibi düşmanın oğluna gönlünü kaptırmıştır.

Kamer Mollaoğlu, Kadıoğlu ailesinin oğlu olan Poyraz Kadıoğlu’na aşıktır. Kamer ve poyraz’ın aşkları ortaya çıktığında ise dünya onlara dar gelecektir. Kamer karakterini canlandıran genç oyuncu Ecem Çalhan kimdir?

Ecem Çalhan daha çok katıldığı yarışmalardan ün kazandığı konuşulmaktadır. Yetenek Sizsiniz ve O Ses Türkiye yarışmalarına katılmış ve söylediği şarkılarla herkese etkilemiş gibi sözler bir çok internet sitesinde yer almaktadır. Ancak yarışmaya katılan Ecem Çalhan ile oyuncu Ecem Çalhan aynı kişiler değildir.

Oyuncu Ecem Çalhan kimdir? 1996 yılında doğan güzel oyuncu Ecem Çalhan 172 santimetre boyunda ve 52 kilogram ağırlığındadır. Süleyman Demirel üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi oyunculuk bölümünden mezun olan çalhan aynı zamanda Şah, dans, eskrim ve paten gibi yeteneklere sahiptir. şu anda Cem Tatlıtuğ’un ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir.

Etiketler: Kuzey Yıldızı Kamer kimdir kuzey'in kız kardeşi Kamer kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL