Kuzey Yıldızı Emin Kim? Gerçek Adı Ne Hangi Dizilerde Oynadı?

Kuzey Yıldızı Emin Kim? Gerçek Adı Ne Hangi Dizilerde Oynadı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yetenekli oyunculardan Aslıhan Güner: Yıldız, İsmail Demirci: Kuzey karakterini canlandırdığı Kuzey Yıldızı dizisi bu iki başrol oyuncularının yanında Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi uzun süredir dizlerde yer almayan başarılı oyuncuları da izleyiciyle buluşturdu. Bu oyunculara bir yenisi daha eklendi. İzleyiclerin ilgi odağı olan Kuzey Yıldızı Emin kim? Hangi dizilerde oynadı sevgilisi varmı merak konusu oldu.

Ersoy Gülerin yönettiği Kuzey Yıldızı dizisi Show tv nin yayın akışına girdiği günden bu yana oldukça beğeni aldı.  Aile, Komedi, Romantik, Köy türlerini bir arada vermeye çalışan Kuzey Yıldızı Dizisi kadrosuna eklediği yeni oyuncularla da izleyicinin nabzını yükseltmeyi başardı. Bunlardan biri de Kuzey Yıldızı dizisi Emin karakteri oldu. Kuzey Yıldızı Emin Kim daha önce hangi dizilerde rol aldı.

Asıl konumuza geçmeden önce Kuzey yıldızı dizisi 6. bölüme kısa bir göz atacak olursak; Ruhi’nin silahı neyseki kuru sıkı çıktı ve kimsenin canı yanmadı. Fakat bu olay Yıldızın Kuzey ye ne denli aşık olduğunu bizlere bir kez daha gösterdi. Kuzey iser tüm olanlardan Y2-ıldızın gözündeki değerini net bir şekilde anladı.Kuzey de Yıldıza karşı artık boş değildi. Fakat duygularını bırak Yıldız’a anlatmayı kendisine bile itiraf etmekten acizdi.

Kuzey’in babasının borçlarını ödemiş olması aradaki buz dağlarının yıkıldığının bir kanıtımıydı? Çetin şikayeti ile tutuklanan ama Feride’nin yardımla tutuklanan Kuzey artık özgürdü. Yıldız ise bu arada Kuzey’in eski karısını hala çok sevdiğini düşündüğü için ikinci kadın olmayım diye gitme kararı aldı. Final sahnesinde ise Kuzey’in Yıldıza ‘Çünkü Ben Sana…. ‘ile başlayan sözleri izleyicileri ekrana kilitledi. Bakalım yeni bölümde neler olacak? Gelelim Kuzey Yıldızı Emin’e?

Kuzey Yıldızı Dizisi Emin karakteri Kuzeyin kızı Minenin sevdiği çocuk olarak dziye dahil oldu.Korcan Kol yani Emin karakteri Mine’nin okuldan arkadaşı olarak diziye dahil oldu. Kuzey Yıldızı Emin karakteri diziye 3.bölümde dahil olmuştur. Mine Emine aşık olmuş ilerleyen bölümlerde ise aşkları daha da alevlenecek diye düşünüyoruz. Peki gelelim Kuzey Yıldızı dizisi Emin gerçek adı nedir?  Korcan Kol Kuzey Yıldızı dizisinde Emin karakterine hayat veriyor. Korcan Kol

 

Etiketler: Kuzey Yıldızı Emin Kim Kuzey yıldızı emin oynadığı diziler kuzey yıldızı mineninin aşık olduğu emin kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL