Kuzey Yıldızı Gökçe Mollaoğlu kimdir, Berfin Nilsu Aktaş oynadığı diziler?

Kuzey Yıldızı Gökçe Mollaoğlu kimdir, Berfin Nilsu Aktaş oynadığı diziler?

Yazar: Emre Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Show TV‘nin 2019 yılı yeni sezon dizisi Kuzey Yıldızı ilk aşk hazırlıklara sona erdi. dizi 14 Eylül 2019 cumartesi günü 1 bölümü ile ekran macerasına başlıyor. Dizinin genç oyuncuları da dikkatlerden kaçmadı. Gökçe karakteri de bunlardan birisi. Kuzey’in ortanca kızı Gökçe Mollaoğlu kimdir, gerçek adı, oynadığı diziler?

Aile komedi romantik ve köy türünde ekranlara gelen Kuzey Yıldızı dizisinin genç oyuncularından birisi olan Berfin nilsu Aktaş dizide Gökçe Mollaoğlu karakterini canlandırmaktadır. Peki Gökçe Mollaoğlu karakteri kimdir?

Gökçe Mollaoğlu babasının biricik ortanca çiçeğidir. Adı gibi gök mavisi gözleri vardır. 18 yaşında lise son sınıfa giden Gökçe Mollaoğlu renkli kişiliği sayesinde her ortama rahatça girmekte ve ortama ayak uydurmaktadır. Gökçe ele avuca sığmayan deli dolu bir kızdır. Tam Gökçe’nin bu huyları kuzey’in başına fazlasıyla belaya sokacaktır.

Kuzey Yıldızı ilk aşk dizisinde Gökçe karakterini canlandıran genç oyuncu Berfin Nilsu Aktaş hakkında bazı bilgiler verelim. 1998 yılında doğan Berfin Nilsu bir 70 boyunda olup 52 kilogram ağırlığındadır. Ankara’da dünyaya gelen genç oyuncu Berfin nilsu Aktaş Star TV ekranlarında yayınlanan geleceğin starı isimli program ile ün kazanmış, sektörde adını duyurmuştur.

Öncesinde reklam ajansları da çalışan Berfin Nilsu Aktaş şu anda maydanoz ajansa bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. Berfin nilsu İngilizce bilmekte ve dans etmeyi ve şarkı söylemeyi sevmektedir.

Etiketler: Kuzey Yıldızı dizisi karakterleri Kuzey Yıldızı Gökçe kimdir Kuzey Yıldızı ilk aşk kuzey'in kızları kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL