Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi reytingleri nasıl, izlendi mi, tuttu mu, erken final mi yapacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi reytingleri nasıl, izlendi mi, tuttu mu, erken final mi yapacak?

Yazar: Emre Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Show TV ekranlarında 14 Eylül Cumartesi günü ilk bölümü ile izleyicisiyle buluşan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yayın hayatına devam edecek mi merak ediliyor. Reyting nerede nasıl bir performans sergiledi, izlendi mi, tuttu mu, yeni dizinin ilk bölüm reytingleri nasıl?

Çekimleri Ordu’da devam eden ve komedi türünde ekranlara gelen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi bir bölümünü geride bıraktı. Yönetmenliğini Ersoy Güler’in yaptığı başrollerinde ise Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin yer aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı merak ediliyor. Cumartesi akşamı Star TV’de kapanmadan Kazan, Atv’de Güven bana, TRT 1’de kalk gidelim ve FOX TV’de Bir Aile Hikayesi ekranlara geldi.

Çiçeği burnunda dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk İlk Aşk kanalın ve yapımcısının yüzünü güldürdü mü? İzlenme oranlarında nasıl bir sonuç tablolara yansıdı? 14 Eylül Cumartesi reyting sonuçları araştırmaya devam ediyor. Cumartesi reyting sıralamasında hangi yapım zirveye adını yazdırdı?

14 Eylül Cumartesi Reyting sonuçlarına ayrıntılı bir şekilde görmek isteyen takipçilerimiz buradan Reyting sonuçlarına göz atabilir. Kuzey Yıldızı İlk Aşk İlk Aşk dizisinin reytingleri ne baktığımızda ise karşımızda şöyle bir tablo çıktı. AB grubunda çiçeği burnunda yeni dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk 3.45 reyting oranı ile 4. oldu. Abc1 kategorisinde ise 3.75 izlenme oranı ve 11.83 paylaşım oranı ile 3. sırada yer aldı.

Son olarak Total grubunda ise 3.82 reyting oranı ve 11.9 paylaşım oranı ile Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 3. Sırada yer buldu. Sonuç itibariyle abc1 ve Total grubunda Kuzey Yıldızı İlk Aşk en çok izlenen dizi oldu. AB grubunda ise çok küçük bir farklı Bir Aile Hikayesi dizisinin gerisinde kaldı. Tabii bu fark kapanmayacak bir fark değil.

Peki bu sonuçlarla Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi erken final yapar mı, izlendi mi, tuttu mu, dizinin diğer bölümlerinde izlenme oranları artar mı? Aslında tüm bu soruların cevabını şu anda vermek her ne kadar zor olsa da şunu söyleyebiliriz ki Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi ilk bölümü itibarıyla iyi bir sonuç elde etti. Hikayedeki akışkanlık kurgu ve oyuncuların performansı ile bu oran artabilir ve izleyiciler yeni sezonda Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisini cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi olarak listelerine ekleyebilir.

Tabii yeni dizinin akıbetini diğer bölümlerde karşımıza çıkacak sonuçlar etkileyecektir. Yeni sezon dizilerinin de yavaş yavaş yayınlanmaya başlamasıyla rekabet kızacak ve reytinglerde zirve yarışında oldukça zorlu bir süreç başlayacak. Kuzey Yıldızı İlk Aşk İlk Aşk dizisinin haberleri oyuncu kadrosu o çalan şarkıları ile ilgili tüm detayları buradan takip edebilirsiniz. sizler de yeni dizi izlediyseniz nasıl bir seyir keyfi elde ettiniz yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: kuzey yıldızı dizisi bitecek mi kuzey yıldızı erken final mi yapacak kuzey yıldızı izlendi mi kuzey yıldızı reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL