Kuzey Yıldızı İlk Aşk Nerede Çekiliyor? Köy Nerede?

Show Tv’nin 2019 sezonu yeni dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk tanıtım fragmanı yayınlandı. Komedi, aşk ve dram türünden ekranlara gelen yeni dizinin ilk bölüm itibari ile çekim yerleri de merak edildi. Kuzey Yıldızı İlk Aşk Nerede Çekiliyor? Köy Nerede?

Diziyi izleyenler Karadeniz’in o güzel manzarası karşısında ayrı bir heyecan yaşadılar ve dizinin Karadeniz’de nerede çekildiğini merak ettiler. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Ordu’da çekiliyor. Kısa süreli bazı sahneler İstanbul’da çekilmiş olsa da dizinin geri kalan kısmı Ordu’da çekilmeye devam ediyor.

Tabi Ordu’da çekilen dizinin o güzel sahneleri bir köye ait. Bu köy neresi, Orduda nerede? Değerli takipçilerimiz Kuzey Yıldızı dizisi Ordu’nun Kabadüz ilçesindeki Çambaşı Yaylası’nda çekiliyor. Yayla oldukça meşhur ve internette arama yaptığınızda çok fazla görsele ulaşabilirsiniz.

tıkla>>> Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları Kadrosu ve Tüm Karakterleri, Full Kadro!

Hatta Kuzey ve Yıldız’ın ilk fragmanda karşı karşıya geldikleri köprünün resmi de bir çok sitede mevcuttur. Çambaşı yaylası Karadeniz2in en bilinen yaylalarından. Yayla turizmi için en çok aranan mekanlardan. Yaylada her türlü alt yapı mevcut ve 2 adet de otel bulunmaktadır. Çambaşı yaylasında ayrıca kafeler, çarşı, piknik alanları da ziyaretçiler için hazır bulunmaktadır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Çambaşı Yaylası resimleri