Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölüm Özeti Nasıldı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölüm Özeti Nasıldı?

Yazar: Emre Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 39. Bölümüyle yine sevenlerini ekran başına topladı. Dizinin sıra dışı konusu iyi reytingler almasına yetti. Dizide zengin bir adamın şirketinin batışını ve 3 kızıyla birlikte memleketi Karadeniz’e taşınmasını konu alıyor. Burada eskiden nişanlı olup evlenmeyi düşündüğü, ancak yarı yolda bırakıp terk ettiği eski sevgilisiyle karşılaşıyor. Dizi karakterlerin maceralarını anlatıyor. Dizinin hayranları için Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm özeti nasıldı sorusunun cevabını detaylı bir şekilde aktardık. İşte sizler için Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm özeti:

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 39. Bölüm Özeti

İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 39. Bölüm özeti: Kuzey ile Yıldız, önlerinde bulunan bütün engelleri kaldırmanın sevinciyle evlilik hazırlıklarına başlamıştır. İki aşığın ailesi olan Kadıoğlu ve Mollaoğlu aileleri de bu durumdan oldukça memnundu ve onları da evlilik telaşı sardı. Ailelerin ve aşık çiftin hazırlık sırasında ki heyecanları, telaşları ve eğleneli anları seyirciye oldukça keyifli anlar yaşattı. Düğün hazırlığında olan kadınlar kuafördeyken orada bulunan başka bir grupla olan kavgaları ise seyircileri kısa süreli olacak şekilde germeye sebep oldu.

Evlilik için gerekli olan tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra çiftlerin uzun süredir beklediği an geldi. Kadıoğlu hanesinde herkes kızı Kuzey’e Allah’ın emri ile istemek için toplandı. Herkes oldukça heyecanlı ve keyifli anlar geçirirken çat kapı gelen misafir ise akıllarda soru işareti yarattı. Gelen kişi Yıldız’ın amcası Cevher Kadıoğlu’ydu. Ortam amcanın gelişiyle yeterince gerilmeye yetti. İsteme merasimi sırasında kötü bir espri ortamı yeterince gerdi, ancak tatlıya bağlanarak yüzükler takıldı ve sözler verildi. Nişandan sonra Yıldız’ın Bahar’ın restoranına ortak olması fikri ne yazık ki Kuzey’in pek hoşuna gitmedi. Çift nişan üzerinden çok geçmeden inatlaşmaya başladılar bile. Üstelik Yıldız sahnede şarkı söylemek isteyince Kuzey bu fikirden de hoşlanmadı, ipler yine gerildi. Ancak sonunda Yıldız sahneye çıktı ve ünlü şarkıcı Resul Dindar’da ona eşlik etti.

Yukarıda da bahsedildiği üzere kuaförde çıkan kavga, ne yazık ki bir sorunu beraberinde getirdi. Yıldız ve o gün kuaförde bulunan diğer kişiler ne yazık ki karakola, nezarete düştüler. Yıldız’ın nişanlısı Kuzey hemen onları nezaretten kurtarmak için çalışmalara başladı bile. Bakalım Kuzey hanımları nezaretten kurtarabilecek mi? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 39. Bölüm özeti ise bu şekildeydi.

 

 

 

Etiketler: kuzey yıldızı ilk aşk kuzey yıldızı ilk aşk 39. bölüm özeti kuzey yıldızı son bölüm


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL