Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları Kadrosu ve Tüm Karakterleri, Full Kadro!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları Kadrosu ve Tüm Karakterleri, Full Kadro!

Yazar: Emre Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Süreç Filmin Show Tv için hazırladığı yeni dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni sezonda Eylül ayında seyirci ile buluşacak. Dizi için hazırlıklara başlanmış. Cast çalışmaları tüm hızıyla devam eden dizi için oyuncu kadrosu da şekillenmeye başlamış. Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncu kadrosunda kimler var?

2019-2020 sezonu için düşünülen yeni dizi Kuzey Yıldızı Show Tv ekranlarında gösterilecek. Dizinin yapımcılığını Süreç Film üstleniyor. Öncelikle dizinin başrol oyuncuları için görüşmeler başlamış. Erkek başrol oyuncusu için İsmail Demirci‘de karar kılındı. Kadın başrol oyuncusu ise Aslıhan Güner oldu.

Çekimlere Ağustos ayı gibi başlanacak olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Show Tv ekranlarında seyirci ile buluşacak. Dizi içinAslıhan Güner ve İsmail Demirci gelen sosyal medya mesajlarından anlaşılacağı üzere iyi bir seçim olduğu yönünde. Dizinin diğer oyuncuları için görüşmeler başlamış. Kadro için titiz bir çalışma gerçekleştiriliyor.

Kuzey Yıldızı Dizisi Hikayesi, Konusu?

Kuzey ve Yıldız küçük yaşlardan beri birbirlerine aşık iki gençtir. Aileleri de yakın dost olduklarından aralarında söz yüzüğü takarlar. Yıldız (Aslıhan Güner), Kuzey’i kendini bildi bileli sevmektedir. O kadar ki gözü başkasını görmemektedir. Ancak tüm bu büyülü aşk hikayesi Kuzey’in üniversite için İstanbul’a gitmesi ile bir anda değişir. Kuzey İstanbul’da Yıldız’ı unutur ve yeni aşklara yelken açar.

Yıldız’ın verdiği sözleri unutması ve başkasına aşık olması köydekiler tarafından da duyulur ve Kuzey bir anda hem kendi ailesi hem de Yıldız ve ailesi tarafından dışlanır. Kuzey İstandul’da sevdiği kadınla evlenir 3 kızı olur. Tabi Yıldız’a yaptıkları onu 20 yıl sonra yakalar. Eşi tarafından terk edilir ve dolandırılır. 3 kızı ile birlikte doğduğu topraklara geri gitmeye karar verir. Ancak hiçbir şey bıraktığı gibi değildir. Yıldız inatla Kuzey’den yaşadıklarının acısını çıkartmak ister.

Kuzey ise yaptığı yanlışın çok sonradan farkında olsa da bunu telafi etmek istemektedir. Ancak bu 3 kız çocuğıu ve inatçı bir eski sevgiliye karşı yapabilmek oldukça zordur. Yıldız ve Kuzey iki inatçı kişiliktir. Bakalım önce hangisi pes edecek.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncu kadrosu, kim kimdir?

Dizinin başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor. Çekimleri Temmuz ayının sonunda Ordu’da başlayan Show TV’nin iddialı dizisi, Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesini romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla seyirciyle buluşturacak. İşte dizinin beklenen oyuncu kadrosu!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Toygan Avanoğlu kimdir?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Cezmi Baskın kimdir?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Zeynep Kankonde kimdir?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Hüseyin Soysalan kimdir?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Uğur Demirpehlivan kimdir?

Etiketler: Kuzey Yıldızı Dizisi Hikayesi Kuzey yıldızı kim kimdir? Kuzey Yıldızı oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL