Kuzey Yıldızı Yıldız Kim? Aslıhan Güner’in Sevgilisi Oynadığı Diziler

Kuzey Yıldızı Yıldız Kim? Aslıhan Güner’in Sevgilisi Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Kuzey Yıldızı İlk Aşk

Show TV ekranlarında 14 Eylül cumartesi günü ilk bölümü ile izleyicinin karşısına çıkacak olan Kuzey Yıldızı dizisi dizi severleri heyecanlandırdı. Yönetmenliğini Ersoy Güler’in yaptığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk karakterleri ve oyuncuları ilgi ile takip ediliyor. Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız karakterini canlandıran Aslıhan Güner de en çok merak edilen oyunculardan birisi. Kuzey Yıldızı dizinde Yıldız karakterini canlandıran oyuncu kimdir yakından tanıyalım.

Show TV’nin Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız Kadıoğlu uzun yıllar önce sevdiği tarafından terk edilen 30’lu yaşların ortasında, inatçı tuttuğunu koparan ve alımlı bir kadındır. İki inatçı keçi den birisi olan Yıldız kendisini küçük yaşlarda terk eden Kuzey’i yıllarca beklemiştir. Kuzey’in dönüşüyle yıllarca çalışmayan pusulası Kuzey’i göstermiş olsa da o artık eski Yıldız değildir. Nasıl ki aşkı hala bitmediyse öfkeside bitmemiş hala bir kor gibidir.

Dizide Yıldız Kadıoğlu karakterini canlandıran oyuncu Aslıhan Güner dir. Aslıhan Güner 1987 yılının 17 aralığında dünyaya gelmiştir. İstanbul’da dünyaya gelen Aslıhan Güner küçük yaşlardan beri oyuncu olmak istemektedir. Bu hayalini Barış Manço kültür merkezi’nde aldığı eğitimle gerçekleştirmek için adım atmıştır. Sektördeki ilk performansını Asi isimli dizi ile 2007 senesinde gerçekleştirmiştir. 2010-2014 yılları arasında Şefkat Tepe isimli dizide Leyla rolüyle başrollerde oynamıştır. Bu dizide rol arkadaşı Serdar Mert ile birlikte 2013 yılında evlenmiştir.

Aslıhan Güner daha sonra belli bir süre sinema filmlerinde rol almıştır. 2015 yılında Hamdi Alkan’ın yönetmenliğinde ekranlara gelen Selam: Bahara Yolculuk isimli filmde oynamıştır. Akabinde 2016 yılında Kehribar isimli dizide 2017 yılında ise Diriliş Ertuğrul isimli dizide Bahadır Bey’in işi Karaca Hatun karakteri ile karşımıza çıkmıştır.

TIKLA>>> Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncuları Kadrosu ve Tüm Karakterleri, Full Kadro!

Güzelliği ve performansıyla dikkatleri üzerine çeken Aslıhan Güner şu anda Show TV’de gösterilen Kuzey Yıldızı isimli dizide Yıldız Kadıoğlu karakterini canlandırmaktadır. Kendisine ve diziye başarılar dileriz.

Etiketler: kuzey yıldızı dizisi yıldız kim kuzey yıldızı dizisi yıldız yaşı boyunkilosu kuzey yıldızı yıldızın sevgilisi var mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL