Kuzgun 15 Mayıs 14. Bölüm Fragmanı ve Özeti, Neler Olacak?

Kuzgun 15 Mayıs 14. Bölüm Fragmanı ve Özeti, Neler Olacak?

Yazar: Emre Kuzgun

Dila ve Kuzgun’un imkansız aşk hikayelerini ekranlara getiren Kuzgun dizisinde yine heyecan doruğa taşındı. Dila, Kuzgun’dan habersiz Kudret ile işbirliği yapması babasını tehlikeye atacaktır. Kuzgun dizisi 14. Bölüm fragmanı yayınlandı mı, 15 mayıs Çarşamba günü neler olacak?

Geçtiğimiz bölümde Kuzgun’da; Kuzgun ve Dila baygın bir şekilde Bora’nın evindeyken polislerde eve varmıştır. Tabi bu durum Dila ve Kuzgun’u çok zor bir duruma düşürmüştür. Ortada, açıklaması hem Kuzgun hem de Dila için neredeyse imkansız bir resim vardır. Emniyete Kudret ile karşılaşan Kuızgun ilke defa Kudret’le yüz yüze gelmiş olur.

Kurgun’un kafası karışıktır. Bora ölmeden önce Dila ilgili ihanet sözleri sarf etmiş ve akabinde de Kartal Kuzgun’un arabasında takip cihazı bulmuştur. Bu sayede Kuzgun’un içine büyük bir şüphe düşmüştür. Bu amaçla her şeyin gün yüzüne çıkması için, özellikle hainin, bir oyun planlar.

Kuzgun, Dila’nın verdiği karışık kasedi ilk kez dinlemiştir. Bu gelişme Kuzgun ve Dila arasında zorlu bir yüzleşmenin de fitilini ateşleyecektir. Tam bu hengamenin içinde Rıfat’ın da temyiz duruşması gelir.

Dila ve Kuzgun arasında en sorunlu bölge tam da burasıdır. Yanlış adımlar ve anlaşılmalar, Kuzgun ve Dila’da geri dönüşü olmayan yaralar açacaktır. Tabi bu gelişmelerin gölgesinde Dila’nın doğum günü gelir. Kuzgun müthiş bir sürpriz hazırlar. Kuzgun sadece Dila’ya güvenmek istemektedir. Dila ise bu aşkta kaybolmayı istemektedir.

Ancak güneş yeni güne merhaba dediğinde ise hayaller ile gerçekler ayrışmıştır. Behram ile çok değerli bir bilgiye ulaşan Dila, Kuzgun’dan habersiz iş çevirmeye devam etmektedir. Dila bu anlamda bir dönüm notasındadır. Ya Kuzgun’u tercih edip bu bilgiyi saklayacaktır ya da babasının özgürlüğü için kullanacak, Kuzgun’a ihanet edecektir. Dila için zorlu bir süreçtir.

Dila’nın vereceği her iki kararda da babası büyük bir tehlikenin içine girecektir. Dila eğer Kuzgun’a ihanet etmez ise hapiste ölecektir, İhanet eder de Behram ile ilgili bilgiyi Kudret’e verirse bu sefer babası Behram tarafından ihanet ettiği içi öldürelecektir.

Kuzgun 15 Mayıs 14. Bölüm Fragmanı

Etiketler: kuzgun 14. bölüm fragmanı kuzgun 15 mayız özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL