Kuzgun 3. Bölüm Fragmanı, 27 Şubat Özeti

Star Tv’nin yeni dizisi Kuzgun ilk bölüm itibari ile pekte iyi bir başlangıç yapmasa da sosyal medyada oldukça sevilen bir dizi olmayı başardı. Dizinin 27 Şubat 3. Bölüm fragmanı yayınlandı mı, özeti, neler olacak, detaylar yazımızın devamında.

İlk bölüm reytingleri pekte iç açıcı olmasa da ilerleyen bölümlerde kitlesini arttırması muhtemel bir yapım olan Kuzgun özellikle sosyal medyada olumlu eleştiriler alan bir yapım oldu. Dizinin fragmanları ve bölümleri ilgi ile takip edilip izleniyor. Dizinin haftaya ekranlara gelecek olan 3. Bölüm fragmanında neler oldu, 27 şubat 3. Bölüm özeti…

Kuzgun geçtiğimiz bölümde yavaş yavaş öcünü almak için düşmanlarına yanaşmakta sanal ittifaklar kurma çabasındadır. Karşısına çıkan yeni gelişmelerden sonra planlarını güncelleyen Kuzgun soğukkanlılıkla intikamını alacağı günü beklemektedir.

Dila, Kuzgun’u eve geçirdikten sonra karşısında ansızın Meryem’i bulur. Meryem, yıllarca içinde biriktirdiği duygularıyla Dila’yla sarsıcı bir yüzleşme yaşar. Kuzgun’a karşı kendisini suçlu ve borçlu hisseden, geçen onca zamana karşı vicdan azabı hiç dinmeyen Dila, Kuzgun’un geri dönüşüyle hayatında yeni bir dönem aralar.

Dila, Kuzgun’un geçmişine dair bilgi sahibi oldukça kalbindeki yara daha derinleşir. Dila’nın Kuzgun’a atacağı adımlar, Kuzgun’un içinde farklı yankılar bulacaktır. Meryem’le Kuzgun yıllar sonra ilk kez karşılaşırlar. Bu anlarda her ikisi için de zaman duracak ve anne-oğul ilk kez yüz yüze gelecektir.

Rıfat’ın mallarının gizli olduğu depolardan biri kundaklanır. Kuzgun depoyu ateşe vereni yakaladığında hayatının şokunu yaşayacaktır. Kuzgun depoyu yaktıran kişinin ismini öğrendiğinde yeni planını kurar. Rıfat’ın düşmanına doğru adım adım iz sürer.

Diğer yanda Rıfat, Ali’yi Dila’ya saldıranları bulması için Nevşehir’e gönderir. Ali’nin Kesik’in ve Kuzgun’un isimlerine ulaşması an meselesidir. Ağabeyinin Nevşehir’e gidişinin altında Kuzgun’a dair şüpheler yattığını fark eden Dila, bütün inancıyla Kuzgun’u korumak için siper olacaktır.

Rıfat, Kuzgun’u şoförü olarak işe alır ama Kuzgun’un yapmayı düşündüğü iş bu değildir. Bunu da Rıfat’a açık açık söyler. Rıfat, Kuzgun’a kendisini ispat etmesi için bir görev verir. Bu öylesine can yakacak bir iştir ki, Kuzgun her ne kadar hayatta tek tabanca olduğunu söylese de, bilmeden bir kurban vermesi gerekecektir.