Kuzgun 7. Bölüm Fragmanı 27 Mart Çarşamba Özeti, Kuzgun Gidecek mi?

Kuzgun 7. Bölüm Fragmanı 27 Mart Çarşamba Özeti, Kuzgun Gidecek mi?

Yazar: Emre Kuzgun

Kuzgun 7.bolumde neler olacak? Kuzgun 27 Mart özet ve İpuçları ile ilgili bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Star TV ekranlarının dram ve aşk tarzındaki efsane dizisi Kuzgun yepyeni bölümüyle ekran karşısına geçti.

Kuzgun’un annesi Meryem Hanım, Bora tarafından kaçırılmış ve Bora’nın yanında gördüğü yaşadığı şeyler onu Kuzgun’un ne kadar büyük bir tehlikede olduğunu görmesine vesile olmuştur. Bu tehlikeden Kuzgunu kurtarmak için her yolu deneyecek düşmanı dahi olsa Dila’nın kapısını çalmaktan kendini alıkoyamacaktir.

Meryem’le konuşmaya başladığımdan beri Dila her kelimesini tasdikler konumda onu dinler. Meryem konuşmanın sonunda Dila’dan, Kuzgunun hem kendisinin hem ailesinin hem de bütün kirli işlerinden uzak tutması için yardım ister.

Meryem diğer taraftan da Kuzgun’a gider. Annesinin can alıcı sözlerinin yanında geçmişi ile ilgili duyduğu sözler Kuzgun’u derinden etkiler. Diğer taraftan Ali ve Kuzgun arasında yaşanacak hesaplaşma adım adım yaklaşırken Rıfat’ın kendisine değilde Kuzgun’a verdiği tohum işi Ali’yi çileden çıkarmıştır.

Kuzgun sevkiyat işini almış ve işin inceliklerini öğrenmek için bir adamı eşliğinde tüm depoları gezer. Asıl amacı babasının yaşadığı tüm sıkıntıyı Rıfat’a yaşatmaktır. Depolarda gezerken dönen dolaplari bir bir inceler. Ve Kuzgun’un Rıfat’a indireceği ilk darbe bölüm sonunda gerçekleşir.

Tıpkı 20 yıl önce babasını alıp götüren polisler arkasında ağlayan Kuzgun gibi şimdi de Rıfat Bilgin’i götüren polisler arkasında ağlayan Dila ekranlara gelmiştir.

Oysa Rıfat Bilgin bütün bunların öncesinde kızı dilaya söz vermiş ve bütün bu kirli işlerden uzak duracak soyadını temize çıkaracaktir. Çünkü tüm yaşadıklarından geçmişinden susup soyleyemediklerinden ötürü kızına mahcuptur. Sözünü tutamamış hapse girmeye mahkum olmuştur

Etiketler: kuzgun 27 mart fragmanı Kuzgun 7. Bölüm Fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL