Kuzgun Başkomser Kudret Kim? Hangi Dizilerde Oynadı?

Kuzgun Başkomser Kudret Kim? Hangi Dizilerde Oynadı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kuzgun dizisi esrarengiz bölümü ile izleyicinin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Kudret, Dila avukatlıkdan men edildiği gün ortaya çıkar. Asıl hedefi Behram Adıvar’a ulaşmaktır. Karşılığında ise ailesiyle birlikte bu kirli işlerden uzak kalmak olacak. Dolayısıyla Dila’nın isteği yerine gelecektir.

Kuzgun’un bu haftaki bölümüne Behram Adıvar ve istekleri damga vurdu. Behram adı var özellikle Dila Bilgin ve Kuzgun arasında olmayacak şeyleri yaptırıyor.

Aslında hiçbir şekilde Behram Adıvar’a boyun eğmek istemeyen Dila Bilgin silahlı saldırı altında kalması ve aynı zamanda da baş komiser Kudret’in istekleri doğrultusunda hareket etmesi neticesinde onlardan biri gibi olup istenilen her şeyi bir bir yapacaktır.

Kuzgun dizisinde işler daha da eğlenceli hale gelmektedir. Aslında diziyi sevdiren de bu özelliğidir. Her bölümde mutlaka 3-4 bölüme sığacak gelişmeler peş peşe gelmekte bu da izleyiciyi daha da heyecanlandırmaktadır. Kuzgun’da diziye yeni giril yapan Kudret karakteri de bunlardan birisidir. Kudret, Dila’dan büyük bir operasyonun parçası olmasını ister. Peki Kuıdret kimdir? Hangi oyuncu canlandırmaktadır.

Dizide Kudret karakterini canlandıran oyuncu Senan Kara’dır. Senan Kara 1978 İzmir doğumludur.İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlarda tiyatro okumuştur. 2007 yılında Serhat Tutumluer ile evlenmiş ve bu evlilikten bir oğlu olmuştur. Bir çok dizide rol almıştır. Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin dizinde oynamıştır. Dizide Veronika karakterini canlandırmıştır.

Başlıca oynadığı diziler şunlardır; Karakolda Ayna Var, Yabancı Damat, Vatanım Sensin ve Kuzgun. Asıl ilgi alanı tiyatro olan Senan Kara, 2000 yılından 2010 yılına kadar pek çok tiyatroda rol almıştır. Kendisine yeni dizisinde başarılar dileriz.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL