Kuzgun Bora Neden Öldü, Diziden Neden Ayrıldı?

Kuzgun dizisi nisan ayıni yine heyecan dolu bir bölümle noktaladı. Dizi de bu hafta Bora dağıstanlının Cesur hareketleri ile Dila’nin ihaneti izleyicinin ilgi odağı oldu. Heyecan dolu bolumün sonunda Bora iki kaşının ortasında vurularak öldü ve diziye veda etti Peki Kuzgun dizisi Bora neden öldü diziden neden ayrıldı?

Bora artık tüm ipleri koparmış adamını vuranın Kartal olduğunu öğrenmişti ve Kartal’a bir ceza vermek istiyordu. En sevdiği dostunun ölümüne sebep olan Kartalı diri diri mezara gömdü. Neyse ki Kuzgun olaya anında müdehale ederek kardeşini ölmeden baygın halde buldu.

Bu arada Bora Dağıstanlı Dilayi evine çağırmış ve yapabilecekleri Dilayi gerçekten korkutmuştu. Kendisine zarar gelebileceğini düşünen Dila hemen plan yaparak Kudrete ulaşmak istedi. Tam o sırada Boraya yakalanan Dila nin ihaneti de bu şekilde ortaya çıkmıştı. Evet bu ihaneti öğrenen Bora Dilaya ne yapacaktı?

Dilayi tam köşeye sıkıştırmış hesap sorarken Kuzgun kardeşine yetiştiği gibi son anda Dilaya da yetişir. Tam Borayı öldürecekken arkadan iki adam gelir ve önce Dilayi sonra Kuzgunu bayıltır. Daha sonra Borayı da alnından vurarak öldürür. Silâhı da Kuzgunun eline verip oradan ayrılmıştır.