Kuzgun Cihan Kimdir? Terzi’nin Adamı!

Kuzgun Cihan Kimdir? Terzi’nin Adamı!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kurgusu ile dikkaleri üzerine çeken Kuzgun dizine yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde Cihan karakteri diziye giriş yapıyor. Cihan kimdir, nasıl bir karakter? İşte detaylar…

Ay Yapım’ın, Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ve büyük ilgiyle izlenen ‘Kuzgun’ dizisinin oyuncu kadrosuna başarılı oyuncu Ferit Kaya’nın canlandırdığı Cihan karakteri katıldı.

‘Kuzgun’da; Cihan karakterini canlandıracak olan Ferit Kaya, dizide ilk kez Çarşamba akşamı yayınlanacak 7. bölümden itibaren yer alacak. Terzi Derviş’in (Settar Tanrıöğen) Kuzgun’un (Barış Arduç) yanına verdiği, tam bir görev adamı olan Cihan, yeni girdiği sevkiyat işinde Kuzgun’un sağ kolu olacak.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’ heyecan ve duygu dolu yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da olacak. Cihan ve Kuzgun beraber çok iş yapacak. Cihan, Kuzgun’un yanına yerleştirilmiş bir ajan olacak. Peki Cihan karakterini canlandıran oyuncu Ferit Kaya kimdir?

Ferit Kaya, 1984 Diyarbakır, Eğil doğumludur. Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunu olan Kaya, Sihirli Anahtar ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir. 2007 ve 2008’de umut veren genç erkek oyuncu ödülünü almıştır.

Erkekler Ağlamaz (2006), Menekşe ile Halil (2007), Yersiz Yurtsuz (2007), Karamel (2008), Kül ve Ateş (2009), Bu Kalp Seni Unutur mu? (2009) isimli dizilerin yanı sıra Pazar – Bir Ticaret Masalı (2007), Zeynep’in Sekiz Günü (2007), Mavi Gözlü Dev (2007), Güneşin Oğlu (2008), Ali’nin Sekiz Günü (2008), Merdiven Altı (2008), Gecenin Kanatları (2009) ve Beş Şehir (2009) Kısa’ca Ramazan: Kamil İnsan (2009) gibi filmlerde de rol almıştır.

Etiketler: kuzgun cihan kim kuzgun ferit kaya kuzgun yeni oyuncu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL