Kuzgun Dila Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mi?

Kuzgun Dila Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mi?

Yazar: Emre Kuzgun

Kuzgun dizisi 10 Nisan Çarşamba yine yürekleri ağıza getirerek bölümü tamamladı. Bora’nın tek isteği Kuzgun’a bir ders vermektir. Bunun için adamlarını Dila’nın evine gönderir ve asıl amacı Kuzgunu vurmaktır. Fakat silahtan çıkan ateş tam kuzguna isabet edecekken Dila önüne geçer ve vurulur izleyiciler merakla Dila ölecek mi sorusunun yanıtını arar.

Star TV ekranlarının dram ve aşk tarzındaki Kuzgun dizisi yine heyecanlı bir bölüm sonu yaşattı. Bahadır İnce’nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu Özlem Yılmaz, Burcu Görgün Toptaş ın kaleminden çıkan senaryo ile ekranlara gelen Kuzgun dizisi 10 Nisan çarşamba akşamı Dilan’ın vurulması ile yürekleri ağza getirdi.

Dila her şeye rağmen Kuzgunla evlenmiş hırsını yenemesede istenilen her şeyi bir bir yerine getirmiştir. Kuzgun ise bu arada depoya baskın yapıldığında Kartal’ın orada olduğunu öğrenir ve hemen annesi Meryem’in yanına gider.

Kartal ise birinin canına kıymış olmanın pişmanlığı ile baş başa kalırken aklına silahı alma fikri gelir. Gidip Ali’den silah ister ve onu akan suya atarak kaybetmek istemektedir. Silah ne kadar kaybolsada Kartalın pişmanlığı yıkımı onu derinden etkilemiş ve hiç geçecek gibi değildir.

Dila Kuzgun ile evliligini ailesine açıklar ve evde bomba etkisi yaratmaya sebep olur. Fakat Kudret sadece Dila ve kuzgunun evlenme isteği isteği ile kalmaz bunu bir düğünle taçlandırmasını ister. Düğün yapacağını önce ailesine söyleyen Dila Şermin’in yapacaklarından habersiz hazırlıklara başlamıştır. Şermin ise bu arada Meryem, Kartal ve Kumruyu da düğüne çağırmış Bora ile işbirliği içinde niyetini ortaya koymuştur

Düğün bir şekilde atlamış sıra Dila ile Kuzgunun duygularını bastırmaya gelmiştir. Bu oyunun içinde zor şartlarda olsalarda artık aynı evde yaşayacak gerçek bir evlilik yapmış gibi görüneceklerdir. Bütün bunlar Behramdan icazet almak içindir. Ve sonunda düğün sonrası icazetlerini almışlardır. Fakat Derviş icazet sevincini yaşayamadan yemekte soyledikleriyle kursaklarında kalacak başka şeyleri hatırlatır.

Derviş her ikisini de aynı anda yemeğe davet eder ve bu girdikleri dünyanın gerçeklerini tüm çıplaklığıyla tekrar dile getirir. Derviş söyleyeceklerini söyleyip ortamdan ayrılmış sıra bunları Kuzgun ve Dilan’ın sindirmesine kalmıştır.

Bora yeni bir plan yapmış ve tüm herkesin masada olduğu bir zaman diliminde silahların patlamasına sebep olmuştur. Bora için Dila dan Başka hiç kimsenin canını ehemmiyeti yoktur. En çok korktuğu Dila kurşunların hedefinde kalmıştır. Kuzgun tam Dilayi kurtaracakken kuzgunun önüne atlayan Dila vurulmuştur.

Dila vurulmuş olsa da ölmeyecek bir kaç bolum hastane sahnelerinden sonra eski haline geri dönecektir. Kuzgun dizisi kadın başrol oyuncu Dila Bilgin ölmeyecek diziye veda etmeyecektir

Etiketler: kuzgun dila öldü mü kuzgun dila ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL