Kuzgun Dila’nın Çocukluğu Kim? Çocuk Oyuncunun Detayları!

Star Tv için hazırlanan ve Ay Yapımın imzalı yeni dizi Kuzgun’da başrol oyuncuları Barış Arduç ile Burcu Biricik’in çocukluklarına inilecek. Aşkları eskilere dayanan Kuzgun ve Dila karaktelerinin çocukluklarını hangi oyuncular canlandıracak? Kuzgun Dila’nın Çocukluğu Kim?

Çekimleri Ürgüp’te başlayan dizinin senaryosu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz imzalı. Yönetmen koltuğunda Bahadır İnce’nin oturduğu dizi flashback akımına dahil oldu. Dizide başrol oyuncularının gençliklerine geri dönüşler yapılacak.

Bu anlamda 2 başrol oyuncusunun gençliklerini kimlerin canlandıracağı da merak edilir oldu. Detaylar ortaya çıktı. Kuzgun’un(Barış Arduç) gençliğini, çocukluğunu Metehan Parıltı canlandıracak. Dila(Burcu Biricik) karakterinin çocukluğunu ise Nisa Sofiya Aksongur canlandıracak. Peki Kuzgun Dila’nın çocukluğunu canlandıracan Nisa Sofiya Aksongur kimdir?

Adını Sen Koy dizisinde Asya karakerini canlandıran oyuncu Nisa Sofiya Aksongur Leyla Şirin ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. 2011 doğumlu olan genç oyuncu 8 yaşındadır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde de oynayan çocuk oyuncu bu dizide Hanzade karakterini canlandırmıştır.

Nisa Sofia Aksongur bir çok reklam filminde de rol almıştır. Samsung ve Fiat reklamlarında da oynayan oyuncu Nako dergisinin çekimlerinde de bulunmuştur. Ağlama Anne, Yıllar Sonra  isimli dizilerde de rol alan oyuncu Nisa Sofia geleceği parlak başarılı çocuk oyuncular arasında gösterilmektedir.