Kuzgun Dizisi Barış Arduç’un Çocukluğunu Kim Oynayacak?

Yapımcılığını ay yapımın üstlendiği ve bir değişiklik olmazsa star tv de başlayacak olan Kuzgun dizisi ekran yolculuğuna başlamaya hazır durumda. Oyıncular tek tek netleşirken en önemli sorulardan bir tanesi de Kuzgun ( Barış Arduç)’un çocukluğunu kim oynayacak? sorusu oldu.

Bahadır İnce’nin yönetmen olduğu Kuzgun dizisinin senaristleri Özlem Yılmaz, Anıl Eke ve Burcu Görgün Toptaş olması bekleniyor. Bu senarist ekibinin daha önce Kara Sevda adlı diziyi kaleme aldığı öğrenildi. Detayları yavaş yavaş belli olmaya başlayan Barış Arduç ve Burcu Biricik’in başrollerini oynayacağı Kuzgun dizisi şimdiden izleyiciyi etkisi altına almış durumda. Kuzgun dizisi adına sosyal medyada fan sayfaları dahi açılmaya başlandı.

Barış Arduç ise Kiralık Aşk dizisinden sonra hiçbir projede yer almamış hiçbir partnere evet dememişti. Bu kararı Bırcu Biricik’te bozdu. Büyük bir heyecan ve merakla beklenen dizi Ocak ayı sonunda Star Tv de yayın hayatına başlayacaktır. Yazımızın devamında Kuzgun dizisi Barış Arduç ‘un çocukluğunu oynayan çocuk oyuncuyu detaylarıyla paylaşacağız.

Kuzgun dizisinin Kuzgun’ u Barış Arduç’un çocukluğunu Metehan Parıltı oynayacaktır. 9 yaşında olan Metehan Parıltı 27 Kasım 2010 tarihinde doğmuştur. Kuzgun dizisinin deneme çekimlerinde yönetmeninden yapımcısına senaristinden makyözüne herkesin beğenisini kazanan sempatik oyuncu Metehan Parıltı rolü kapmıştır. Daha önce hiçbir tv dizisinde oynamayan Metehan Parıltı ilk deneyimini Kuzgun dizisi ile yapacaktır. Eminiz ki Kuzgun dizisinden sonra Metehan Parıltı birçok dizi, reklam teklifi alacaktır.

Kuzgun dizisi seyirci ile buluşmak için gün sayarken, sizler Kuzgun’un çocukluğunu canlandıracak olan Metehan Parıltı’yı nasıl buldunuz? Yorum bölümünden bizlere fikirlerinizi sunabilirsiniz.