Kuzgun Dizisi Bora Kimdir? Şeref’in Oğlu, Karakter Analizi

Kuzgun Dizisi Bora Kimdir? Şeref’in Oğlu, Karakter Analizi

Yazar: Emre Kuzgun

Star Tv’nin sevilen aksiyon ve dram dizisi Kuzgun’a yeni bir isim katıldı. İntikam dizisi olarak ekranlara gelen Kuzgun dizisi kurgusu ve senaryosu ile ilgi çekmeye başladı. Diziye yeni karakterler girmeye devam ediyor. Bora karakteri Şeref’in oğlu olarak önümüzdeki bölümlerde sıkça karşımıza çıkacak. Peki kimdir Bora?

Bora karakteri Şeref’in oğludur ve dengeleri değiştirecek bir isimdir. Bora karakterini canlandıran oyuncu Ahmet Varlı’dır. 1984 Trabzon doğumlu olan oyuncu Maltepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde okudu. İlk oyunculuğu 2008 yapımı Şeytanın Pabucu isimli dizi ile yaptı.

Yavaş yavaş sektörde dikkatleri çeken Varlı, dizi ve sinema projelerinden teklifler almaya başladı. Benim İçin Üzülme, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Yerden Yüksek gibi dizilerde oynadı. Aslında doktorlar dizisinde 2007 yılında kısa bir rol almıştı.

Kanatsız Kuşlar dizisinde Ahmet karakteri ile de çok beğeni almış performansı ile göz doldurmuştu. Şimdi ise Kuzgun dizisinde önemli karakter ile dönüş yaptı. Kuzgun’da Şeref’in oğlu olan Bora, Şeref’in Kuzgun ile işbirliği yapması ile sık sık Kuzgun ile karşı karşıya gelecek.

Etiketler: kuzgun Ahmet varlı kim Kuzgun bora kimdir şeref’in oğlu bora


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL