Kuzgun Dizisi Dila Kimdir, Gerçek Adı, Nereden Tanıyoruz? Karakter Analizi!

Star TV ekranlarında merakla beklenen yeni dizisi Kuzgun Şubat ayında izleyicisi ile buluşacak. Yapımcılığını Ay yapımın, yönetmenliğini Bahadır İnce’nin üstleneceği, senaryosunu ise Özlem Yılmaz,  Anıl Eke ve Burcu Güngör’ün yazacağı Kuzgun dizisinin kadrosu çok yetenekli oyunculardan oluşuyor.

Ay yapım tarafından hazırlanan Kuzgun dizisinde Dila karakterini canlandıracak başarılı güzel ve yetenekli kadın başrol oyuncusu olarak Burcu Biricik seçildi. Kadrosunda  başrol oyuncuları netleşen hırçın ve yakışıklı kuzgun karakterini Barış Arduç, güzel ve asil kadın olan Dila karakterini Burcu Biricik canlandıracaktır.

Kuzgun dizisi Dila kimdir? Kuzgun dizisinde Dila karakteri güzeller güzeli bir avukattır. Hayatında yaşadığı bütün zorluklara rağmen ayakta durmayı başarmış adalete güvenen ve inanan avukat olan Dila, Kuzgun ile aralarında çocukluktan beri gelen bir aşk vardır. Kuzgun babasına yapılan haksızlığı kendi adaleti ile çözmek isterken Dila bu duruma karşı çıkar. Dilan’ın en büyük sınavı aşık olduğu Kuzgun olacaktır, fakat adaletli olan Dila aşkı ile intikam duygularını bir arada yaşamak zorunda kalacaktır.

Burcu Biricik kimdir? 4 Mayıs 1989 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu 2016 yılında reklamcı Emre Yetkin ile hayatını kurdu. Burcu Biricik  İzmir’de Arkoloji eğitimi almaya devam ederken İzmir belediyesi tiyatrosunda eğitim aldı ve güzel oyuncunun yeteneği keşfedildi.

Antalyalı olan güzel oyuncu Burcu Biricik güzelliği ile Antalya’da Akdeniz kraliçesi seçildi. Burcu Biricik hem yeteneği hem de güzelliği ile Türkiye’nin dikkatini kısa sürede çekmeyi başarmıştır. Burcu Biriğin şöhret kapısı kanal D ekranlarında yayınlanan Artiz Mektebi yarışmasında birinci olarak açılmıştır.

Burcu Biricik TRT 1 ekranlarında yayın yapan Beni Böyle Sev dizisinde tanınmış, daha sonra Kanal D ekranlarında yayınlanan Şeref Meselesi dizisinde Kübra karakterini canlandırarak başrol deneyimi kazanmıştır.ardından tekrar kanalde dizisi olan Hayat Şarkısı’nda Hülya karakteri ile ilk başrol oyunculuğunu almış, Büyük bir başarı yakalayarak kendi ismini duyurmuştur.Star TV ekranlarında yayınlanması beklenen Kuzgun dizisi ile Burcu Biricik adından fazlasıyla sözettireceği bekleniyor.

Kuzgun Dizisi Dila Kimdir, Gerçek Adı, Nereden Tanıyoruz? Karakter Analizi! (1 Yorum)