Kuzgun Dizisi Kumru Kimdir? Neren Tanıyoruz? (Ahsen Eroğlu)

Kuzgun Dizisi Kumru Kimdir? Neren Tanıyoruz? (Ahsen Eroğlu)

Yazar: Emre Kuzgun

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik’in paylaştığı kuzgun dizisi oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Yeni dizinin oyuncu kadrosunda genç yıldız Ahsen Eroğlu da yer alıyor. Kumru karakterini canlandıracak olan Ahsen Eroğlu kimdir?

Kumru, Kuzgun dizisinde Kuzgun karakterinin kız kardeşi olarak karşımıza çıkıyor. Dizide polis olan babası Yusuf Cebeci’nin intikamını almak için 20 yıl bekleyen Kuzgun karakterinin kardeşi olan Kumru’yu Ahsen Eroğlu canlandırmaktadır.

Ahsen Eroğlu kimdir, hangi dizilerde oynadı, şimdi detaylara geçelim. Ahsen Eroğlu 1994 Çorlu doğumludur. 160 santimetre boyunda olan genç oyuncu 49 kilogram ağırlığında olup akrep burcundadır. asıl mesleği spor öğretmenliği olan genç oyuncu Ege Üniversitesi beden eğitimi spor yüksek okulu’nda eğitim görmektedir. küçüklüğünden beri oyunculuğa meraklı olan Ahsen Eroğlu zaman içerisinde ailesinin yönlendirmesiyle okul yıllarında tiyatro kollarında görev almış yavaş yavaş kendisini bu alanda geliştirmeye başlamıştır.

Ege Üniversitesi beden eğitimi spor yüksek okulunu kazandıktan sonra burayı başarılı ile bitirmiş ve ardından oyunculuk alanında kendisini geliştirmeye başlamıştır. performansı ve güzelliği ile kısa sürede dikkat çekmeye başlayan Ahsen Eroğlu kariyerini oyunculuk ve reklamlarla şekillendirmeye başlamıştır. 7 gün ve tadım gibi markaların reklamlarında oynamış halkın aklında yer etmiştir.ilk oynadığı dizi ise bir modern Habil Kabil hikayesi isimli dizide 2015 yılında rol almıştır.

Yine bir zamanların fenomen dizisi muhteşem yüzyıl’da Melike hatun karakteri ile yer almıştır. bu dizide Mehmet günsur Metin akdülger Aslı Tandoğan ve Nurgül Yeşilçay gibi isimler ile beraber oynamıştır. asıl Yükseliş trendine ise 2016 yılında ekranlara gelen anne isimli dizi ile yapmış bu dizide Vahide perçin Cansu dere Beren gökyıldız ve Gonca vuslateri gibi isimlerle oynamıştır. Ahsen Eroğlu şimdi ise kuzgun isimli dizide kuzgun karakterinin kardeşi Kumru rolüyle karşımıza çıkmaktadır. Kendisine bu yeni dizisinde başarılar dileriz.

Etiketler: kuzgun dizisi Kumru kim kuzgunun kardeşi Kumru kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL