Kuzgun Dizisi Rıfat Öldü mü Ölecek mi, Levent Ülgen Diziden Ayrılacak mı?

Kuzgun Dizisi Rıfat Öldü mü Ölecek mi, Levent Ülgen Diziden Ayrılacak mı?

Yazar: Emre Kuzgun

Star Tv’nin reytinglerde yüzünü güldüren dizisi Kuzgun’dan ayrılık haberleri gelmeye başladı. Dizinin önemli karakterlerinden Rıfat’ın 14.bölümünde diziden ayrılacağı bilgisi geldi. Peki gerçekten Rıfat karakteri ölecek mi, diziden ayrılacak mı, Levent Ülgen diziden ayrılıyor mu?

Levent Ülgen geçtiğimiz günlerde 24. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri töreninde Tiyatro dalında En Başarılı Erkek Oyuncu ödülünü aldı. Başarılı oyuncu ödülü aldıktan sonra kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında;

“Ödüller insanlara şevk veriyor. Sadri Bey’le hiç karşılaşma fırsatım olmadı ama Çolpan İlhan’la Sadri Alışık Tiyatrosu’nun bir oyununun provasında tanışmıştım. Bizi izlemişti ve biz o gün provada berbattık. Çok utanmıştım. Bu ödül sayesinde Çolpan İlhan umarım beni biraz bağışlar…” dedi.

Kuzgun Dizisi Rıfat Ölecek mi?

Kuzgun dizisinde Rıfat Bilgin karakterini canlandıran Levent Ülgen dizi ile 13 bölüm anlaşma yapmış. 14.bölümle diziden ayrılacak olan Ülgen, yeni sezonda dizide yer almayacak. 2. Sezon hazırlıkları kapsamında dizinin hikayemsinde de bazı değişikliklere gidiliyor. Dizinin senaryosu 2. Sezona uygun hale getirilecek ve yeni karakterlerin giriş yapacağı gibi bazı karakterler de diziye veda edecek. Peki Rıfat nasıl ölecek?

Kuzgun Rıfat Nasıl Ölecek?

Kuzgun dizisinde tesbihi ile ilgi odağı olan Rıfat karakterinin kızı Dila, Kuzgun’dan habersiz Kudret ile yaptığı anlaşma gereği Behram hakkında bilgileri Kudret’e iletir. Bu bilgi sızıntısı Rıfat’ın da başına bela olur. Dila babasını kurtaracak derken Behram tarafından babasının öldürülmesine neden olacaktır.Dila, Kuzgun’dan habersiz Kudret ile yaptığı anlaşma gereği Behram hakkında bilgileri Kudret’e iletir. Bu bilgi sızıntısı Rıfat’ın da başına bela olur. Dila babasını kurtaracak derken Behram tarafından babasının öldürülmesine neden olacaktır.

Geçtiğimiz bölümde Bora karakteri ölmüştü. Şimdi de Rıfat Bilgin karakteri ölerek diziye veda edecek. Ölümler sonrasında elbette senaryo ve hikayeye uygun bir şekilde yeni karakterler de diziye giriş yapacak. Kuzgun dizisi 2. Sezonda hikaye de bazı değişiklikler yapılacak. İsterseniz Kuzgun dizisinin kısaca 1.sezon hikayesini hatırlayalım…

Kuzgun babası polis olan bir çocuktur. Babasının ortağı ve ailesi ile yakın dostlukları vardır. Rıfat Bilgin babasının ortağıdır. Rıfat’ın kızı Dila’ya küçük yaşlarda aşık olan Kuzgun, babasının ortağı Rıfat’ın da ihaneti ile hayatı değişir. Babası hapse girer kendisi de kaçırılır. Yaklaşık 20 yıl ailesinden uzak yaşar. 20 Yıl sonra babasının ve ailesinin intikamını almak için geri döner.

Kuzgun ve Dila’nın aşkları, kızgınlıkları, intikam, hırs gibi duyguların yoğun bir şekilde yaşandığı Kuzgun dizisi Ab ve ABC1 kategorilerinde en çok izlenen ikinci dizidir. Diriliş Ertuğrul’dan sonra reytingi yüksek en iyi dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizi şuan için devam edecek gibi. Hikayede de yeni sezon için bazı değişikliklere gidilip bazı karakterler ölebilir. Bunlardan birisi de Rıfat Bilgin karakteri. Karakteri canlandıran oyuncu Levent Ülgen diziden ayrılacak.

Etiketler: kuzgun rıfat diziden ayrıldı mı kuzgun rıfat neden diziden ayrıldı kuzgun rıfat öldü mü kuzgun rıfat ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL