Kuzgun Final Tarihi? Kuzgun Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Kuzgun Final Tarihi? Kuzgun Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Yazar: Emre Kuzgun

Burcu biricik’i ve barış arduç’u bir araya getiren Kuzgun dizisi uzun süredir çalışmaları devam etmiş ve ilk 13 bölüm çekimleri için anlaşma sağlanmıştır. Kuzgun dizisi 2019’da Star TV ekranlarında yerini alsa da izlenme oranlarını yükseltememiştir. Reytinglerdeki performansına bakılarak Kuzgun dizisinin kısa süre içinde final yapacağı görünüyor. Peki Kuzgun dizisi final tarihi nedir?

Kuzgun dizisi final mi yapacak, ne zaman bitecek, dizi kaç bölüm sürecek? Kuzgun dizisinin yayın hayatına çarşamba günü başlamış olması onu bir adım geride olmasına sebep oldu. Çarşamba günü atv ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz’in yayın akışında olması yine aynı zamanda televizyon ekranlarının reyting zirvesine elinden bırakmayan Diriliş Ertuğrul’un TRT 1 ekranlarında yayınlanması Kuzgun dizisinin akıbeti hakkında da bilgi vermiş oldu.

Diğer taraftan Kuzgun dizisinin senaryosu oldukça kuvvetli ve oyuncuları gerçekten başarılı karakterler arasından seçilmiştir. Birçok dizi teklifi giden ve seçici olan Burcu biricik’in Kuzgun dizisinde yer alması dizinin izleyici kitlesini arttırmıştır.

Bir diğer başrol oyuncusu ise Barış Arduç dur. Barış Arduç da sevilen isimler arasındadır. Kuzgun dizisi Barış Arduç ve Burcu biricik bir araya getirmiş ve yüksek reyting beklentisi ile yayın akışına dahil olmuştur.

Ilk bölümünden senaryonun ne kadar kuvvetli olduğu izleyicinin gözler önüne serilen Kuzgun dizisi gün değiştirirse çok daha fazla izleneceği kesin. Burcu biricik ve Barış Arduç muhteşem bir ikili olmuş senaryoya oldukça yakışmışlar. Dizide farklı bir gizem var. Kuzgun dizisi senaryosu kadar dizinin çekildiği yerler de izleyicide merak uyandırdı.

Kuzgun dizisi ne biz izledik ve çok begendik. Kuzgun dizisi final mi yapacak yoksa yeni sezonda devam edecek diye merak edenler için kesin bir şey söyleyemesekte Kuzgun dizisi çarşamba günleri haricinde bir gün izleyici karşına çıkarsa önümüzdeki sezonda devam edecektir. Fakat çarşamba günü yani Diriliş Ertuğrul ve sen anlat Karadeniz gibi dizilerin olduğu bir gün yayınlanması final tarihini yakınlaştırmaktadır. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz Kuzgun dizisi ne zaman final yapacak izlendimi beğenildi mi

Etiketler: kuzgun dizisi erken final Kuzgun dizisi final kuzgun dizisi final tarihi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL