Kuzgun Kartal Kim? Caner Şahin Oynadığı Diziler ve Kariyeri

Kuzgun Kartal Kim? Caner Şahin Oynadığı Diziler ve Kariyeri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kuzgun dizisinin detayları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Star TV ekranlarında ay yapım öncülüğünde ekranlara gelecek olan kuzgun dizisinin karakterleri açıklandı. Dizide Kartal karakteri kimdir, gerçek adını oynadığı diziler, tüm detaylar sizler için haberimizde.

Dizide Kartal karakteri kuzgunun kardeşi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kartal karakterini yine başarılı oyuncu Caner Şahin canlandırmaktadır. Peki Çağlar Şahin kimdir kısaca kendisini tanıyalım. Caner Şahin 1992 Eskişehir doğumludur.

184 santimetre boyunda olan başarılı oyuncunun annesi ve babası emekli öğretmen dir. İki erkek kardeşi daha olan Caner Şahin Eskişehir fen lisesi mezunudur. lise sonrasında İstanbul Teknik üniversitesi’nde makine mühendisliğini kazanmış bir sene hazırlık okuduktan sonra 1. Sınıftayken İstanbul Teknik üniversitesi’nde bir tiyatro topluluğuna giriş yapmıştır.

Oyuncular olan ilgisi onu gün geçtikçe iyice sarmaktadır. konservatuvar sınavlarına giren Caner Şahin İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünü kazanmıştır. eğitimde devam eden canlıya Şahin arkadaşları ile birlikte tiyatro lahzayı kurmuştur. Başarılı oyuncu kurmuş olduğu bu tiyatroda sadece oyunculuk değil aynı zamanda yönetmenlik de yapmaktadır.

Babam ve ailesi dizisinde sergilediği oyunculuk performansı Tüm Türkiye’de ilgi odağı olmuş sosyal medya onu konuşmuştu. sonrasında 2017 yılında tutsak dizisinde Bahadır karakterini canlandırmış ve son olarak nefes nefese isimli dizide ise salih karakterini canlandırmıştır.

Etiketler: kuzgun kartal kimdir? kuzgun oyuncu kadrosu kuzgun oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL