Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Nerede?

Kuzgun Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Mekanları Nerede?

Yazar: Emre Kuzgun

Kuzgun dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstlendi. 30 aralık 2018 tarihinde çekimleri Nevşehir /Ürgüp ilçesinde yapılan Kuzgun dizisi 1.bölümden itibaren set istanbula taşınacak ve senaryo İstanbul’da devam edecek. Peki Kuzgun dizisi oyuncuları kimler?

Kuzgun dizisini yönetmenligini ise Bahadır İnce üstlendi. Senaryosu ise Özlem Yılmaz, Anıl Eke ve Burcu Görün Toptaç’in kaleminden çıkmıştır. Senaristleri daha önce Kara Sevda dizisini de yazmış ve oldukça iyi izlenme oranları almasına vesile olmuştur.

Peki Kuzgun ne zaman başlıyor? Kuzgun dizisi eğer bir aksilik olmasa 13 şubat Çarşamba akşamı izleyici ile buluşacak. Ve çarşamba akşamı TRT nin en çok izlenen dizisi Diriliş ile rekabete girecek.

Kuzgun dizisi konusu ve genel hikayesi, kısa özeti, dizide neler olacağı hakkındaki bilgiler aşağıdadır.

Kuzgun dizisi hayatı çalınan ve geçmişiyle yüzleşmek için geri dönen bir adamın tutku dolu hikayesi ve çok büyük aşkını konu ediniyor. Büyük bir aşk hikayesi için gözler Kuzgun dizisine çevrilmeli.

Kuzgun dizisi oyuncu kadrosu ise heyecanla bekleniyor. Kuzgun dizisi başrol oyuncuları Barış Arduç ‘Kuzgun’, Burcu Biricik de ‘Dila’ karakterlerini canlandırıyorlar.

Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicileriyle buluşmak için gün sayan Kuzgun’un yayınlanan ilk teaser’ı büyük beğeni topladı. Diziden heyecan dolu görüntülerin yer aldığı teaser’da Kuzgun’un “Benim adım Kuzgun. Ölümüm üç gün, yeniden doğmam yirmi yıl sürecek. Kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz. Ben de unutmadım. Ben, Akça Kuzgun. Geri döndüm’ ve Dila’nın da Kuzgun’a hitaben ‘Çocukluğum gibi kokuyorsun” sözleri ise dikkatleri çekti ve merak uyandırdı.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan Kuzgun, 13 Şubat çarşamba akşamı Star ’da izleyici ile buluşacak. Kuzgun Dizisi detaylı oyuncu kadrosunu BURADAN takip edebilirsiniz. Peki dizi nerede çekiliyor?

Dizinin aa hikayesi İstanbul’da geçiyor ve haliyle dizi İstanbul’da çekilecek. Ancak ilk 2 haftalık çekimler Kapadokya bölgesinde çekildi. Hikayenin giriş kısmı orada geçriği için çekimler Kapadokya’da başladı. İlerleyen bölümlerde ise dizinin seti İstanbul’a alınacak ve değişik semtlerde çekimler devam edecek. Dizi setlerinden haberler, set yerleri ve mekan yerlerini anında bu yazımız altında sizlerle paylaşıcaz. Bizi takipte kalın.Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL