Kuzgun Sezon Finalinde Dila Öldü mü, Sezon Finali Burcu Biricik Diziden Ayrıldı mı?

Kuzgun Sezon Finalinde Dila Öldü mü, Sezon Finali Burcu Biricik Diziden Ayrıldı mı?

Yazar: Emre Kuzgun

Star TV‘nin sevilen dizisi Kuzgun sezon finali ile 29 Mayıs Çarşamba günü ekranlara geldi. Sezon finalinde muhteşem bir kapanış yapan Kuzgun’da kafalarda soru işareti oluştu. Final sahnesinde kim öldü, Behram ve Dila öldü mü?

Dila, Behram Adıvar’ı öldürmek için mekanına gider. Dila herşeyi öğrenmiştir. Behram’ın Kuzgun’un dedesi olduğunu, herşeyin Behram’ın planı olduğunu ve herşeye son vermek için Behram’ın öldürülmesi gerektiğini anlamıştır. Kuzgun’da hemen peşinden gider.

Dila, Behram’ı tam öldürecekken Kuzgun gelir. Kuzgun Behram’ı öldürür. Dila ise tüm yaşananlardan dolayı bunalmış ve daralmıştır.

Dila yaptıklarının acısını derinlemesine yaşamıştır. Dönüştüğü kişiden memnun değildir. Kendisini öldürmek ister. Silahı göğsüne dayayan Dila, Kuzgun’un gözleri önünde göğsüne ateş eder. Dila öldü mü, Kuzgun dizisinden ayrıldı mı?

Kuzgun dizisi 29 Mayıs Sezon Finali 16. bölümde neler oldu?

Kuzgun final bölümünde babasının hayatta olduğunu öğrenmek için araştırma yapmak ister. Ferman’ın evinden aldığı delille derviş’e gelir. Derviş’ten bu bardağın sahibinin babası olup olmadığı ile ilgili araştırma yapmasını istemiş ve çıkan sonuçta Yusuf Cebeci’nin parmak izi olduğu ortaya çıksada Kuzgun buna öğrenememiştir.

Meryem ise Derviş’in Behram Adıvar olduğunu öğrenir. Behram’ın ise eşi Yusuf Cebeci’nin babası olduğunu bilmektedir. Gidip Derviş ile yüzleşir. Derviş ise artık Meryem’in ömrünü biçmiştir. Bilgin ailesinden babalarını nasıl aldıysa cebeci ailesinden de Meryem’i aynı şekilde almak ister ve bu iş için Ali’yi kullanır.

Böylelikle Kuzgun’u Ali’nin üstüne salmıştır. Ali ise mecbur kalıp Meryem’i kaçırdığını ve bunu Behram’ın yaptırdığını söyler. Kuzgun buna ikna olmuş ve Behram’ı öldürmek için  mekanına gitmiştir. Kuzgun Behram ve Dila öldü mü? Behram ise Kuzgun’un tek zayıf karnı olan Dila’dan rahatsızdır. Kuzgun’un kendi tarafından olmasını ve Dila’dan uzaklaşması için bir oyun kurar. Bu oyunun başrollerinde Dila ve Ali olmuştur.

Dila kendisinden istenilen şeyle ilgili önemlbirbirlerine deli gibi bir karar almıştır. Bu karar ile kendini adeta uçurumdan aşağıya atmıştır. birbirine deli gibi aşık olan Kuzgun ve Dila hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek tehlikeli bir hamle ile karşı karşıya kalmıştır. Bu büyük bedeli kim ödemiştir, Kuzgun ve yoksa Dila mı? Dila öldü mü, Burcu Biricik diziden ayrıldı mı?

Kuzgun dizisi Sezon finalinde kimler öldü, kimler diziden ayrıldı?

Kuzgun final sahnesinde bir çok oyuncu diziden ayrılmıştır. Behram Adıvar karakterine hayat veren Settar Tanrıöven senaryo gereği ölerek diziden ayrılmıştır. Onun öncesinde Hande Dilan Hancı(Füsun) yaptığı plan neticesinde, amacı Ali’yi öldürmek olsa da, Ali’nin uyguladığı bir darbe sonucu başını çarparak ölmüş ve diziden ayrılmıştır. Bu arada Ali’yi karnından bıçaklamıştır. Ali karakterinin yeni sezonda olup olmayacağı belli değildir.

Etiketler: kuzgun Burcu biricik diziden ayrıldı mı kuzgun dila öldü mü kuzgun final kim öldü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL