Kuzgun’un Babası Yusuf Kimdir? Gençliğini Kim Canlandırıyor?

Kuzgun’un Babası Yusuf Kimdir? Gençliğini Kim Canlandırıyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Star Tv’nin iddialı dizisi Kuzgun Şubat ayında ekranlara gelmek için gün sayarken dizi ile ilgili bilgiler de gelmeye devam ediyor. Dizide Kuzgun karakterinin babası olan Yusuf’un gençliğini canlandıran oyuncu merak edilmeye başlandı. Yusuf kim canlandıracak?

Kuzgun babasının öcünü almak için 20 yıl sonra ortaya çıkmış ve babasının ölümünün arkasındaki sır perdesini kaldırmak için girişimde bulunacaktır. Bu anlamda dizide bol bol geçmişe gidilecek ve abası Yusuf’un ölümünde kimlerin sorumlu olduğu senaryo gereği yavaş yavaş ekranlara gelecektir.Peki Yusuf’u geçmişte kim canlandıracak?

Kuzgun babası Yusuf’u canlandıran oyuncu daha önce Aşk-ı Memnu dizisinde de oynayan oyuncu  Baran Akbulut’dur.  Baran Bulur Aşkı Memnu dizisinde Beşir karakterini calandırmıştır. 1984 İstanbul doğumludur. İlk oyunculuğunu Aşkı Memnu dizisinde şoför Beşir karakteri ile yaşamıştır.

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır. Doktorlar, Aşkı Memnu, Usta, Behzat Ç., El Yazısı, Son, Çanakkale 1915, Yedi Güzel Adam, Yunuz Emre Aşkın Yolculuğu, Aşk ve Mavi, Sahipli ve Baba Neredesin Kayboldum isimli projelerde rol almıştır.

Etiketler: kuzgun babası Yusuf kim Kuzgun Yusuf kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL