La Casa De Papel  4. Sezon Ne Zaman Başlıyor, İşte Tarih!

La Casa De Papel  4. Sezon Ne Zaman Başlıyor, İşte Tarih!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Netflix, Brezilya’nın Sau Paulo şehrinde düzenlenen ve 3,500’den fazla hayranın katıldığı Comic-Con Experience panelinde La Casa De Papel’den sürpriz bir video paylaştı.

Dizinin başrol oyuncuları Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Stockholm), Pedro Alonso (Berlin), Darko Peric (Helsinki) ve Rodrigo de la Serna’nın (Palermo) da yer aldığı videoda dizinin geri dönüş tarihi açıklandı. La Casa de Papel  4. sezon 3 Nisan 2020 Cuma tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te!

“Profesör” takma adlı gizemli bir adam akla gelebilecek en büyük soygunu planlar: İspanya Kraliyet Darphanesi’nden 2,4 milyar avro çalmak. İddialı planını gerçekleştirmek için ise kaybedecek bir şeyi olmayan ve farklı yeteneklere sahip sekiz kişiyi seçerek bir çete kurar.

Önceden belirlenen kurallara bağlı kalmakta zorunda olan soyguncular, direniş gösteren rehineler ve karşılaştıkları şiddete rağmen amaçlarına ulaşarak parayla kaçmayı başarırlar.Ancak, aralarından biri tutuklandığında mutlulukları yarım kalır ve hedefi daha da büyüterek İspanya Bankası’nı soymak üzere tekrar bir araya gelirler.

Etiketler: La casa de papel 4. Sezon fragmanı La casa de papel 4. Sezon ne zaman başlıyor La casa de papel 4. Sezon tarihi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL