Leke Dizisi Aysun Kim, Asistan Aysun Nereli, Sevgilisi?

Leke Dizisi Aysun Kim, Asistan Aysun Nereli, Sevgilisi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yeni dizi Leke’nin çalışmaları devam ederken cast çalışmalarında da sona gelindi. Oyuncular bir bir belli olan dizide Aysun karakteri de diziye dahil edildi. Aysun kimdir?

Aysun karakteri dizide asistandır. Cem Yenilmez’in asistan ıoan Aysun güzelliği ile dikkatleri üzerine çekecek. Çekimleri başlayan Leke dizisinde Aysun karakteri en merak edilen karkaterlerden birisi oldu. Aysun karakterinş canlandıran oyuncu Aslı Turanlı’dır.

Aslı Turanlı 1995 doğumlu olup Ata Demirer ile yaşadığı ilişki ile gündeme gelmişti. Emek sahnesi, Tiyatro Karnaval gibi özel tiyatrolarda rol aldı. Arka Sokaklar dizisinde yer aldı ve oyunculuğu ile ilgi odağı oldu. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına da katılan Turanlı,  kariyerine oyuncu olarak devam etmektedir.

Ailesinin yönlendirmesi ile oyunculuğu seçen Turanlı, ailesinin ona şeker kız dediğini de bir röportajda dile getirmiş. Ata Demirer ile kısa süreli bir birlikteliğin ardından ayrılık kararı almışlardır. Güzel oyuncu Leke dizisinde Aysun karakterini canlandıracak. Başarılar dileriz.

Leke Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu, Kim Kimdir?

Etiketler: Asistan Aysun kimdir Leke Dizisi Aysun Kim leke dizisi oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL