Leke Dizisi Mehmet Tuna Kimdir? Nereden Tanıyoruz?

Leke Dizisi Mehmet Tuna Kimdir? Nereden Tanıyoruz?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Leke dizisinde Mehmet Tuna karakteri daha dizinin ilk bölümünde dikkatleri üzerine çekti. Yasemin’e yaptığı ahlaksız teklifle tüm okları üzerine çeken Mehmet Tuna karakteri kimdir?

Bir Holdingin CEO yardımcısı olan Mehmet Tuna ortağı Cem Yenilmez ile beraber sektörde başarıdan başarıya koşmaktadır. Ancak ortağı Cem’i kıskanan Mehmet’in atacağı adımlar hem ortağını hem de ona yakın olan herkesi tehlikeye düşürecektir.

Yasemin Adıvar’a yaptığı ahlaksız teklif ile bir anda olay olan Mehmet Tuna’yı canlandıran oyuncu Tolga Güleç’tir. Güleç en son Fazilet Hanım ve Kızları isimli dizide Gökhan Egemen karakterini oynamış ve başarısı ile ilgi odağı olmuştu. 1981 İskendurun doğumlu olan Tolga Güleç, Çukurova Üniversitesi işletme okumuş ancak yarıda bırakmıştır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlara gitmiş ve orada Tiyatro bölümünde okumuştur. Yeliz Şar ile 2013 yılında evlenmiş ve 2017 yılında boşanmıştır. Güleç, birçok dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır. Büyük Buluşma, Kırık Kanatlar, Misi, Hatırla Sevgili, Cin Geçidi, Gece Gündüz, Öyle Bir Geçer Zaman ki gibi pek çok projede yer almıştır.

En çok tanınan dizileri ise Hatırla Sevgili, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Poyraz Karayel, Fazilet Hanım ve Kızları gibi projelerde tanınması hız kazanmıştır.

Leke Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu, Kim Kimdir?

Etiketler: Leke dizi oyuncu kadrosu Leke Dizisi Mehmet Tuna Kimdir Leke Mehmet kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL