Leke Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu, Kim Kimdir?

Leke Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu, Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Geçtiğimiz yıl gündeme gelen ancak daha sonra rafa kaldırılan Leke isimli dizi projesi yeniden gündeme geldi. 2019 yılı için TIMS&B şirketi Leke projesini ajandaya aldı. Bir Zamanlar Çukurova, Söz, Gülperi gibi dizileri yapan şirketten yeni diisi Leke için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz yıl Leke dizisi için kadın başrol oyuncusu Pınar Deniz düşünülmüştü. Bu sene için isim değişti ve Pınar Deniz yerine Melis Sezen Leke dizisinin kadın başrolü olarak cast listesine eklendi.

Senaryosu Ayfer Tunç tarafından yazılan Leke dizisi için Kanal D ile anlaşma noktasında oldukları söyleniyor. Dizi eğer son dakika değişikliği olmaz ise nisan ayında ekranlarda olacak. Leke dizisi oyuncu kadrosunda kimler yer alacak?

Dizinin cast çalışmaları son hız devam ediyor. Hali hazırda kadın başrol oyuncusu Pınar Deniz kesin gibi. Erkek başrol oyuncusu için çok özenli davranılıyor. Cast çalışmaları büyük bir titizlikle devam ediyor.

Leke Dizisi Oyuncu Kadrosu

Melis Sezen (Yasemin)

Melis Sezen dizide kadın başrol karakteri Yasemin’i canlandırmaktadır. Yasemin dizinin ilk bölümünde kendisine yapılan ahlaksız bir teklifle gündeme gelecek.

Nilüfer Açıkalın

Tolga Güleç (Mehmet Tuna)

Tolga Güleç “Leke” dizisinde ise Mehmet Tuna adlı bir holding CEO yardımcısını canlandıracak. Mehmet, ortağı Cem Yenilmez’i çok kıskanmaktadır. Dizinin ilk bölümünde Yasemin Adıvar karakterine yapacağı ahlaksız teklifle bir anda herkesin dikkatini çekecek.

Aslı Turanlı (Aysun)

Aslı Turanlı Leke dizisinde Cem Yenilmez’in asistanı Aysun olarak karşımıza çıkacak. Aslı Turanlı, Ata Demirer ile yaşadığı aşk ile gündeme gelmişti. 1995 doğumlu olan Turanlı, Marmara Üniversitesi Dış ticaret ve Uluslararası Amerikan İlişkileri bölümünden mezun olmuştur.

Etiketler: leke dizisi karakterleri leke dizisi oyuncu kadrosu Leke dizisi oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL