Leke Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tuttu mu? 276 Yorum!

Leke Dizisi Reytingleri Nasıl, İzlendi mi Tuttu mu? 276 Yorum!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

16 Nisan Salı günü Kanal D ekranlarında başlayan dizi Leke’nin reyting sıralama sonuçları, dizinin nasıl olduğu, izlenip izlenmediği merak ediliyor. Dizi çöplüğüne dönene sektörde yeni dizilerin de akıbeti merak edilmeye başlandı. Leke dizi nasıl, izlendi mi, reytingleri nasıl, detaylar yazımızın devamında.

Kanal D’nin Leke dizisi ile beraber toplamda 4 dizisi bulunuyor. Bu diziler Arka Sokaklar, İkizler Memo Can, Zalim İstanbul ve Leke. Bunlardan Arka Sokaklar ve Zalim İstanbul dizileri Kanal D’nin yüzünü güldüren yapımlar arasında. İkizler Memo Can dizisinin reytingleri de şuan için düşüşte.

Leke dizisi böyle bir zamanda Kanal D’nin bel bağladığı yapımlardan birisi. En son yayına verdiği Zalim İstanbul dizisi kanalın yüzünü güldür. Zalim İstanbul dizisi reytingleri ile özellikle AB kategorisinde oldukça iyi puanlar alıyor. Salı akşamları Leke dizisinin de böyle bir sonuçla ekran macerasına başlaması bekleniyor.

Leke Dizisi İzlendi mi, Reytingleri Nasıl?

Leke dizisi Salı akşamı; Kadın, Eşkiya ve Halka ile mücadele ediyor. Tabi şunu da belirtmek lazım. Kanal D’nin dizi konusunda yüzü ne yazık ki gülmüyor. Örneğin Muhteşem İkili, Mehmed Bir Cihan Fatihi, Yüzleşme, Bir Litre Gözyaşı, Gülizar, İnsanlık Suçu gibi bir çok dizi ne yazık ki reyting sorunları nedeni ile final yapmak zorunda kaldı.

Leke dizisi içinde aynı akıbetin geleceği elbette kesin değil. Zalim İstanbul gibi tutunabilir ve izlenebilir. Ancak bunun için dizinin hikayesinin, kurgusunun ve kadrosunun önemi çok fazla. Dizinin iki başrol oyuncusu Melis Sezen ve Burak Sevinç riskli iki oyuncu. Burak Sevinç malum Söz dizisinde yan karakterdi. Söz dizisinden direk Leke dizisine başrol olması biraz tehlikeli bir durum.

Aynı şeyler Melis Sezen için de geçerli. Hikayeye baktığımızda dizi “kalbi kırık ve yaralı iki ruhun aşk hikayesi” slagonuyla ekranlar ageliyor. Yani hikaye bilindik bir aşk hikayesi. Bir tarafta zengin oğlan diğer yerde fakir ama gurulu kız. Yani tutma ihtimali var mı evet var ama baya bir işi zor. Leke dizisi ayrıntılı reyting analizi ve yorumlarını dizinin 1. bölümünün hemen ardından buradan okuyabilirsiniz.

Etiketler: leke reytingleri 16 nisan salı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL