Leyla Aydemir Bulundu Mu? Leyla Aydemir’in Son Durumu Ne?

Leyla Aydemir Bulundu Mu? Leyla Aydemir’in Son Durumu Ne?

Yazar: Emre Müge Anlı İle Tatlı Sert

[saributon][/saributon]

Son günlerde ülke gündemini meşgul eden Leyla Aydemir ve ailesinin dramı dinmiyor. Ramazan Bayramı’nın ilk günü bayramlaşmak için Ağrı’ya bağlı Bezirhane Köyü’ne gitmiş giden Aydemir ailesi evin önünde amcasıyla oynayan 4 yaşındaki Leyla’nın kaybolmasıyla günlerdir iz arıyor. Ülke olarak Leyla Aydemir bulundu mu?Küçük Leyla Aydemir’le ilgili son durum ne? Soruları sorgulanıyor.

Leyla Aydemir’in 2 temmuz Pazartesi cansız bedeni bulundu.

Arama kurtarma ekipleri  tarlalar, binalar, su birikintileri, köşe bucak her yerde Leyla ile ilgili bir haber arıyor. 3.5 yaşındaki Leyla’nın kaybolduğu bölge Drone kamerayla havada aramaya devam ediyor. Fakat ne yazık ki şimdiye dek çalışmalardan elle tutulur bir sonuç alınamadı. Kaybolan küçük Leyla’nın dedesi, torununun bulunması için 300 bin lira ödül koyduğunu açıkladı.  Ailesi, günlerdir haber alınamayan kızlarının kaçırıldığını düşünüyor ve bulunması için Cumhurbaşkanına kadar seslerini duyurmaya çalıştı.

6 gündür süren arama çalışmalarında AFAD, Jandarma ve güvenlik korucuları duraksız olarak iş başında. Bugün Müge Anlı’nın programında amcası Yusuf beye telefon geldiği ve telefondaki kişinin kızınız elimizde başınız sağ olsun dediğini açıkladı. Programda bulunan Leyla Aydemir’in ailesi duyduklarına inanmadığını kızlarının yaşadığına inandıklarını dile getirdi.

Telefondaki kişilerin çok kısık sesle konuştuğunu ve başınız sağ olsun kelimesini telefonu kapatırken söylediğini dile getirdi. Özel numaradan arayan kişinin kimliği ise yetkililer tarafından araştırılıyor. Müge Anlı Leyla’nın bulunması için tüm ekibini devreye sokmuş durumda. Leyla Ademir’in ailesi perişan durumda kızlarından gelecek güzel haberi bekliyor.

Acılı babanın duygusal konuşmaları herkesin yüreklerini burktu.  Kızının kaçırıldığından tamamen emin olduğunu söyleyen Baba Aydemir, çalışmaları yürüten ekiplere teşekkürlerini dile getirdi.  “Kaçıran şahıs Allah rızası için geri getirsin. Benim çocuğum daha yemek yiyemiyor. Süt içiyor. Eğer beni duyuyorsa elini vicdanına koysun, çocuğuma süt versin. Bu şahıs korkuyorsa, benim çocuğumu götürüp bir yerlere bıraksın” sözlerini dile getirdi.

Leyla Aydemir ile ilgili henüz bir gelişme yok. Konuyla ilgili gelişmeleri haberimizde paylaşmaya devam edeceğiz.

Etiketler: leyla aydemir bulundu mu leyla aydemirle ilgili son durum ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL