Lezzet Akademisi Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu ve İletişim Bilgileri?

Lezzet Akademisi Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu ve İletişim Bilgileri?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show TV’de yeni bir yemek programı ekranlara geliyor. Genç şef adaylarını ekranlara getirecek olan yeni gelişme lezzet akademisi seyirci ile buluşmak için gün sayıyor. Lezzet akademisi nasıl başvurulur, başvuru formu nerede?

Yemek ve aşçılık konusunda kendisine güvenen 6 genç şef adayı geleneksel Türk mutfağının en iyi şefleri arasına girmek için yarışacaklar. Yarışma programına birbirinden renkli ve eğlenceli konuk jüriler de dahil olacak. Lezzet akademisinin jüri üyelerinde ise şef Aylin Yazıcıoğlu, şef İsmet saz, şef danilo zanna yer almaktadır. Berfin Erdoğan yarışma koçluğu yaparken Sedef iybar ise yarışmanın sunuculuğunu yapmaktadır.

programda Türkiye’ye ait ünlü yemekleri hazırlanışı ndaki püf noktalar ekranlara gelirken aynı zamanda klasik yemeklerimizin de farklı türleri yeni fikirler ile ekranlara gelmektedir. Bu anlamda izleyiciler yeni yemeklerle ilgili yeni fikirler edinirken aynı zamanda eğlence dolu dakikalar da yaşayacak. peki yarışmaya katılmak isteyen şef adayları ne yapmalı lezzet akademisi’ne nasıl başvurulur?

Etiketler: lezzet akademisi başvuru formu lezzet akademisi başvurusu lezzet akademisi iletişim bilgileri lezzet akademisi nasıl başvurulur


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL