Mahsun Gerçekten Öldü mü? Çeto’yu Öldürecek mi? Nasıl Öldürecek?

Mahsun Gerçekten Öldü mü? Çeto’yu Öldürecek mi? Nasıl Öldürecek?

Yazar: Emre Çukur

Çukur’da Mahsun ve Çeto arasında ipler iyice gerilmiştir. Tam her şey yumuşadı derken Çeto’nun Mahsun’a ikinci yamuğu Mahsun’un babasına mal olmuştur. Çeto nasıl ölecek, Çeto’yu Mahsun mu öldürecek?

Karakuzular’ın kurucuları Mahsun ve ÇEto, uzun yıllar birlikte yaşamışlar ve birbirlerine güvenleri tamdır. Aralarındaki güven uzun yıllar devam etmiştir. Ta ki Koçovalılar ile savaşa girene kadar. Yamaç ve diğerleri Karakuzuları yıkmak için her yolu denemişlerdir. Karakuzuların sonu özellikle çeto ve mahsun’un ayrılmasına bağlıdır.

Mahsun hakkında bazı gerçeklerin açığa çıkması bu savaşta çok önemlidir. Bunu da bizzat Sena yapmaktadır. Selim ile Sena gizli saklı giriştikleri operasyonda Mahsun hakkında bir çok detaya ulaşmışlardır. Adının Fikret olduğu, küçük yaşlarda kaçırıldığı. Eski gazetelerden babasına bile ulaşmışlardır.

Her şey çok güzel gitmekte Mahsun’u kendi taraflarına çekmeye çok az kalmıştır. Ancak diğer taraftan Çeto’da Mahsun’u takip ettirmektedir. Sena, Yamaç ve Selim’in fotolarını çekmişler ve Mahsun’a göstermişleridir. Mahsun’u herşeyin yalan dolan olduğuna. Babası bildiği adamın ise gerçek babası olmadığına inandırmışlardır.

Mahsun şok olmuş ve hışımla Yamaç, Sena ve Selim’i takip ederek babasının evini bulmuştur. Babasını öldüren Mahsun son anda anlamıştır gerçekleri ancak iş işten geçmiştir. Babasını henüz bulan Mahsun daha üzerinden bir gün geçmeden babasını kendi elleriyle öldürmüştür.

Babasının katili ise Çeto’dur. Anam babam dediği ÇEto, organ mafyalığı ile attığı kazığa bir ikincisini daha katmıştır. Mahsun’un babasını öldürtmüştür. Mahsun bunu affetmeyecektir. Yıllardır anasız babasız büyüyen, aile şefkatine muhtaç olan Mahsun baba hasreti ile yanıp tutuşurken kendi babasını kendi elleriyle öldürmüştür.

Mahsun bunun bedelini ÇEto’ya ağır bir şekilde ödetecektir. Çeto’nun ölümü Mahsun’un elinden olacaktır. İlerleyen bölümlerde Mahsun ve ÇEto karşı karşıya gelecekler ve Çeto’yu Mahsun öldürecektir.

Etiketler: çeto öldü mü çeto ölecek mi mahsun çetoyu öldürecek mi mahsun diziden çıktı mı mahsun öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL