Maraşlı Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Konusu, Kanalı?

Maraşlı Dizisi Oyuncuları Kadrosu, Konusu, Kanalı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv’nin yeni dizisi Maraşlı dizisi oyuncuları, kadrosu ve hikayesi merak ediliyor. Kudret Sabancı’nın yönettiği Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu ve detaylar yazımızda.

Maraşlı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Senaryosunu Ecem Özışık’ın yazdığı Tims&B yapımı Maraşlı dizisi çekimlerine 15 Ekim’de başlandı. Dizinin de oyuncu kadrosu netleşti. Birbirinden başarılı oyuncularla kadrosunu zenginleştiren Maraşlı dizisi yeni sezonda adından söz ettirecek gibi. Maraşlı dizisi oyuncuları kimlerdir, kısaca göz atalım.

Maraşlı Dizisi Oyuncuları

Atv’nin yeni dizisi Maraşlı oyuncu Kadrosu tamamlandı. Çekimlerine başlanan dizinin bir yakın korumanın hayat hikayesini konu alıyor. Maraşlı dizisi başrol oyuncuları Burak Deniz ve Alina Boz’dur. Maraş dizisi oyuncu kadrosunda Kerem Atabeylioğlu, Rojda Demirer, Melis işiten, Ahmet varlı, Abdül Süsler, Neslihan Acar ve Cemil Büyükdöğerli yer almaktadır. Peki Maraş dizisinin konusu ne?

Maraşlı Dizisi Konusu, Hikayesi

Maraşlı dizisinin ana hikayesi bir yakın korumanın başından geçen olaylar silsilesini konu almaktadır. Maraşlı lakaplı Burak Deniz 1000 yakın korumadır. Görev icabı şehrin zengin ailesinin kızı Mahur’u korumak için görevlendirilir. Bu görev sırasında Maraşlı ve mahur’un yakınlaşması dizinin ana temasını oluşturmaktadır. Maraş dizisi karakterleri kimlerdir?

Maraşlı Dizisi Kim Kimdir?

Maraşlı dizisinde Maraşlı lakaplı yakın korumayı Burak Deniz canlandırmaktadır. Maraşlının koruduğu Mahur’u ise Alina Boz canlandırıyor.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL