Yüzleşme Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Tanıtım Fragmanı

Yüzleşme Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Tanıtım Fragmanı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D el değiştirdiğinden bu yana birçok dizi için çalışmalar yaptı birçok diziye milyonları harcadığı fakat yayın hayatında devam tek dizisi arka sokaklar olarak tarihe kazandı. Şimdi ise yeni bir dizi için kolları sıvadı. Yüzleşme dizisi oyuncu kadrosu için titiz çalışma yapan Kanal D Yüzleşme dizisi oyuncuları tek tek seçiyor. Yüzleşme’nin konusunu da bir o kadar özenen yapım milyonları tekrar çöpe atmamak için elinden geleni yapıyor.

Yüzleşme Dizisi Konusu

Yüzleşme dizisinin yapımcısı T Company , yapımcı Bülent Turgut tüm ifşalarını bir köşe yazarının aktarıp reklamlarını yaptırmaya başladı bile. Peki Yüzleşme dizisinin konusu ne olacak? Yüzleşme dizisinde oynayacak oyuncular kimler olacak.

Yüzleşme oyuncu kadrosunda ilk olarak Uğur Yücel ismi konuşuldu. Yüzleşme erkek başrol oyuncusu ve kadın başrol oyuncusu belli oldu. Yüzleşme erkek başrol oyuncusu Uğur Yücel hakkında bilgi verelim.

Yüzleşme Fikret Kim (Uğur Yücel)

Uğur Yücel 1957 yılında İstanbul’da dünyaya geldi İstanbul belediye konservatuarı tiyatro bölümünü bitirdi ve ilk olarak 1977 yılında tek kişilik bir gösteriyle oyunculuk kariyerine adım atmış oldu. 1975 1984 yılları arasında ise Kenter tiyatrosu tef kabare tiyatrosu dormen tiyatrosu ve şu an müzikalinde çeşitli oyunlarin içinde kendini buldu.

Dizi oyuncusu olan Uğur Yücel aynı zamanda Senarist ve sinema oyuncusu ve tiyatro oyuncusu ve yönetmeni olarak görev yapmaktadir. Uğur Yücel oynadığı dizileri yazacak olursak 2001 yılında karanlıkta koşanlar dizisinde Nevzat 2003-2005 yılları arasında Tahir Kemal Bozoğlu adı ile alacakaranlık 2005 yılında hırsız polis aksak 2008’de canım ailem dizisinde rol alan oyuncu 2010 yılında Aşk ve ceza dizisi nde hiç kimse 2013 yılında aramızda kalsın Bahattin celepoglu 2016 yılında familia Yaşar Beyoğlu 2017 yılında içerde dizisinde 2018’de nefes nefese dizisinin Ayaz kıran karakteri olarak 2018 yılında çarpışma dizisinde 2019 yılında ise Yüzleşme dizisinde Fikret karakteri olarak ekranlarda boy gösterecektir.

Yüzleşme Yeşim Ceren Bozoğlu

on parmağında on marifet olan Yeşim Ceren Bozoğlu 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir tiyatro sinema dizi oyuncusu yönetmen eğitmen ve seslendirme sanatçısı olarak birçok dalda kendini göstermiştir.İzmir’de dokuz Eylül üniversitesi’nin Güzel Sanatlar bölümünün bitirmiş ilk olarak tiyatro ile ekran yüzü olmuştur.İlk olarak kadınlar adlı oyunu ile yılın genç kadın oyuncusu seçilerek kendini göstermiştir. Sayısız dizi ve filmde kendini gösteren oyuncuTarık Akan Haluk Bilginer Güvenç Kıraç Mazhar alanson Mehmet Aslantuğ Zuhal Olcay Oktay Kaynarca Mehmet Ali Arapoğlu Emre Kınay Hülya Avşar Nejat İşler gibi kaliteli oyuncularla çalışma fırsatı elde etmiştir.

Kalbimdeki Deniz’in Fikriyesi, O ahayt Benim dizsinin Nuranı olan Yeşim Ceren Bozoğlu Geniş Aile dizisinde domuşuk Sevim karakteri ile izleyicinin gönlünde taht kurmustur.her dizi ve filmde kendine has oyunculuğu ile geniş kitlelerce tanınmış ve sevilmiştir. Yeşim Ceren Bozoğlu ayçiçeği dizisinde de en çok sevilen karakterler arasında olacağını düşünüyor ve başarılar diliyoruz

Doktorlar dizisinde gestapo Fikret karakteri ile izleyici karşısına çıkan Yeşim Ceren Bozoğlu geniş Aile dizisinde teele çoklu Sevim karakteri ile izleyici kitlesini arttıran ve sevilen bir karakteri canlandırdı. o Hayat Benim isimli dizide ise bambaşka bir tipi ve karakteri canlandıran Yeşim Ceren Bozoğlu Yüzleşme dizisindeki karakteri şimdilik net değil.

Yüzleşme Songül Kim  (Zeynep Eronat ) kim

Yüzleşme dizisinde Fikret’in yani Uğur yücel’in eşi Songül karakterine Hayat verecek oyuncudur. Yüzleşme Songül karakteri yani Zeynep eronat 963 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş tır. ilkokul ve lise hayatını bitirdikten sonra kazandığı Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı 1985 yılında başarıyla bitirmiştirmistir. En fazla tanındığı dizi ise Nurgül Yeşilçay Özcan Deniz Selda alkor Menderes samancılar gibi oyuncuların yer aldığı asmalı Konak dizisi olmuştur asmalı Konak dizisinde Piraye karakterine hayat veren oyuncu Zeynep eronat Yüzleşme dizisinde Songül karakterine Hayat verecektir.

Yüzleşme Rıza kim (Mesut Akusta) Kim

Yüzleşme dizisinde Rıza karakterine hayat veren oyuncu Mesut Akusta televizyon ekranlarında oynadığı karakterler itibarı ile sevilmeyen bir karakter olsa da gerçek hayatta sevilen bir oyuncudur. 1964 yılında hayata merhaba diyen Mesut Akusta tiyatro dizi ve sinema oyuncusudur. 1997 yılında yanlış saksının Çiçeği adlı film ile sinemaya adım atmış oldu.

Ardından gelen her şey çok güzel olacak, Eylül fırtınası, filler ve çimen adlı filmlerde de rol alan oyuncu Şu anda da televizyon ekranlarında dizilerde kendini göstermektedir. En çok tanındığı dizi ise 2013 yılında yayın akışına giren Karagül dizisi oldu. Bu dizisi de Ece uslu, Yavuz Bingöl, Halit altın bilek ile başrolleri paylaştı. ATV ekranlarında yayın yapan Esra Erol’un görümcesi Şafak özbir ile 2016 yılında Dünya evine girdi.

Yüzleşme Gözde Çığacı Kim

Yüzleşme dizisinde rol alan oyuncu Gözde çığacı 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünü başarı ile bitirmiştir.

Oyunculuk hayatına ilk olarak Kuzey Güney dizisi ile başlayın Gözde çığacı burada gösterdiği performans ile oldukça beğeni aldı. Daha sonra bugünün saraylısı’nda Süreyya karakterine Hayat verdi. 2015 ve 2016 yılları arasında kördüğüm dizisinde rol alan oyuncu 2017 yılında ateşböceği dizisinde Gül Gürkan olarak izleyici karşısına geçti.

2018’de ise Dudullu postasında boy gösteren Gözde çığacı güzelliği ve karakteri ile ilgi odağı oldu. Bir dönem Selçuk yöntemle birlikte adının geçmesi arama motorlarında da en çok aranan isimler arasına girmesine vesile oldu. Şimdi ise Yüzleşme dizisinde rol alacak oyuncuya başarılar diler karakter Adını da en kısa zamanda haberimizde göreceğinizi bildirmek isteriz.

Yüzleşme Macit Koper Kim

Etiketler: masal çiçeği fikret kim Masal Çiçeği Konusu masal çiçeği oyuncu kadrosu masal çiçeği rıza masal çiçeği songül kim Yüzleşme oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL