MasterChef Duygu Acarsoy Kimdir, Dram Dolu Bir Hayat!

MasterChef Duygu Acarsoy Kimdir, Dram Dolu Bir Hayat!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

MasterChef  Duygu Kim sorusu son günlerde gündem oldu. Tv8’in fenomen yarışması Masterchef’te Duygu Acarsoy geçmişini anlattıktan sonra herkesin ilgisini çekti.

MasterChef Duygu Acarsoy Kim?

Masterchef’te yarışan Duygu Acarsoy geçmişi ile ilgili anlattıklarından sonra bir anda gündem oldu. Duygu’nun gözlerinin kırmızı olduğunu gören Mehmet Şef, ne oldu neden gözlerin kırmızı diye sorunca Duygu açtı azını. Geçmişi ve yaşadıklarıyla ilgili hayatından kesitler anlatan Duygu Acarsoy bir anda izleyenleri ve stüdyodakileri şoka soktu. MasterChef Duygu Acarsoy kimdir?

Masterchef Duygu Acarsoy’un Merak Edilen Geçmişi!

Masterchef Duygu Acarsoy son 16’ya kalan 2.yarışmacıydı. 1985 Ankara doğumludur. Aslen Muğlalı olan yarışmacı Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu ve Anadolu üniversitesi İnsan Kaynakları mezunudur.  Duygu Acarsoy aynı zamanda aşçılık eğitimi de almaktadır. Mutfak Sanatları Akademisi’nde pasta ve ekmekçilik eğitimi almış. Sonrasında ise Almanya’da eğitimine devam etmiş. Bir çok yerde şef olarak görev yapmış ve eğitmen olarak da çalışmıştır. Şuanda AHEP Üniversitesi’nde eğitmen şef olarak görev yapmaktadır.

MasterChef Duygu’nun Dram Dolu Geçmişi

MasterChef Duygu Acarsoy geçmişi ile de gündem olmuştur. Masterchef’te Mehmet Şef’e anlattıkları bir anda izleyenleri ve stüdyodakileri şaşırtmıştır. Duygu nişanlısı tarafından aldatılmış. Kendisini en yakın arkadaşı ile aldatan eşinden boşanmış. Boşanma sonrasında eski eşi en yakın arkadaşı ile 14 gün sonra evlenmiştir. Duygu Acarsoy dram dolu geçmişi ile bir anda ülkenin gündemine oturmuş.

Etiketler: MasterChef Duygu Acarsoy Kim MasterChef Duygu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL