Masterchef Kim Elendi? Masterchef’te Elenen Kişi Belli Oldu!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Dünyaca ünlü bir yarışma olan Masterchef yarışması ülkemizde en çok izlenen TV programlarından birisi. Her sezon değişen yarışmacıları ile herkesi ekran başına kilitlemeyi başaran yarışmayı ayrıca 3 ünlü isim sunuyor. Programda zaman zaman gergin, zaman zaman ise oldukça eğlenceli anlar yaşanıyor. Ancak üzgün anlar da yaşandığı oluyor. Bu anlar da şüphesiz eleme haftaları. Peki Masterchef Kim Elendi? Masterchef’te Elenen Kişi Belli Oldu!

20 Aralık günü yayınlanan Masterchef adeta geceye damgasını vurdu. Bölümde eğlenceli ve hüzünlü anlar yaşandı. 20 Aralık günü yayınlanan bölümde yarışmacılar bir eleme oyunu oynadı. Eleme oyunu sonrasında Masterchef yarışmasında elenen kişi belirlendi. Eleme potasına yarışmacılardan Serhat, Özgül ve Eray girdi. Peki dünyaca ünlü yarışma Masterchef kim elendi? Masterchef’te Elenen Kişi Belli Oldu!

1-     20 Aralık 2020 Masterchef’te Kim Elendi?

Masterchef Kim Elendi? Masterchef’te Elenen Kişi Belli Oldu!

Masterchef yarışmasının 20 Aralık’ta yayınlanan son bölümünde 4 adet yarışmacı potaya girdi. Potaya giren yarışmacılardan birer tabak hazırlamaları istendi. Yarışmacılar tabakları hazırlarken elenmemek için oldukça gergin anlar yaşadı. Masterchef yarışmasında yapılan yemek ise Türkiye’nin yöresel yemeklerinden biri olan Yuvalama yemeği oldu. Dünyaca ünlü yarışmada eleme potasında yarışan yarışmacılar ise Serhat, Eray ve Özgül oldu. Dokunulmazlık eleme yarışmacı sonucunda bu 3 yarışmacılardan bir tanesi ne yazık ki yarışmaya veda etti.

 

2-     Elenen İsim Kim?

Masterchef Kim Elendi? Masterchef’te Elenen Kişi Belli Oldu!

Masterchef yarışmasında elenen isim kim oldu? Özgül mü? Serhat mı? Yoksa Eray mı? Yukarıda da bahsedildiği üzere Masterchef eleme oyununda yöresel bir yemek olan Yuvalama yemeği yapıldı. Özgül, Serhat ve Eray isimli üç yarışmacı dokunulmazlık oyununda kazanmak için yarıştı.

 

3-     İşte Elenen İsim…

Yöresel yuvalama yemeğini yapan ve potada olan yarışmacılardan Serhat isimli yarışmacının tabağı 1. Seçildi ve Serhat, Masterchef’te ilk 4 arasına girmeyi başardı. Elenen isim ise ne yazık ki Eray oldu. Diğer yarışmacı olan Özgül de aynı Serhat gibi ismini ilk 4’e yazdırdı. Masterchef yarışmasının gelecek hafta ki bölümünde ise ne olacağı henüz bilinmiyor. Masterchef yarışmasının gelecek hafta ki bölümünde yine yarışmacılar bir yemek yapacak ve yine heyecan had safhada olacak. Yarışmanın izleyicileri gelecek bölümü heyecanla bekliyorlar…

 

Etiketler: Masterchef Kim Elendi? Masterchef Kim Elendi? Masterchef’te Elenen Kişi Belli Oldu! Masterchef’te Elenen Kişi Belli Oldu!


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL