Masterchef Murat Öztürk Hapse Girecek Mi? Ne Ceza Alacak?

Masterchef Murat Öztürk Hapse Girecek Mi? Ne Ceza Alacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Masterchef programıyla tanınan ve aykırı davranışlarıyla dikkat çeken Murat Özdemir kan donduran bir olayla tekrar gündeme geldi. Masterchef Murat olarak tanıdığımız isim yayınladığı bir videosunda papağana yaptığı eziyetle herkesin tepkisini aldı. Murat Özdemir yaptığı bu davranışın sonucunda nasıl bir ceza alacak? Son olarak hakkında yapılan şikayet sonucunda göz altına alınana Murat Özdemir hapse girecek mi? Cezası ne olacak?

Bir türlü istediği ilgiyi göremeyen Murat Özdemir son olarak katıldığı Masterchef yarışma programında yaptığı aykırı davranışlar nedeniyle diskalifiye olmuştu. Ardından yaptıkları için pişman olduğunu dile getiren Murat Özdemir Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın açtığı kafeye gitmiş ve iş istemişti. Fakat buradan da geri çevrilen Murat Özdemir gündemden düşmemek için başvurmadığı yöntem kalmadı.

Son olarak yaptığı vahşetle yediden yetmişe herkesin tepkisi alan Murat Özdemir bir papağana işkence ederken çektiği videosunu instagram üzerinden yayınladı. Kısa sürede geniş bir kitleye yayılan video herkesin tepkisini çekti. Kısa sürede hakkında şikayet de bulunulan Masterchef yarışmacısı Murat göz altına alındı. Son dönemlerde gündemde olan hayvan hakları ve hayvanlara yapılan işkencelerin cezaları konusunda çok hassas olunduğu biliniyor. Bunun üzerinden en ağır cezayı alacağını düşünüyoruz.

Masterchef Murat Özdemir’in vahşet dolu anları sosyal medya üzerinden özellikle hayvan hakları savunucularının oldukça dikkatini çekti.

Etiketler: acunun programında tanınan murat hapse girdi mi masterchef murat hapse girecek mi papağana işkence eden murat öztürk hapse girecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL