Masterchef Serhat Doğramacı Kimdir? İşi, Yaşı, Nereli?

Masterchef Serhat Doğramacı Kimdir? İşi, Yaşı, Nereli?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TV8 ekranlarında gösterilen efsane program Masterchef yeni sezona start verdi. 2020 yılının Masterchef kadrosunun oluştuğu şu günlerde yarışmacılar kıyasıya bir rekabet içerisinde. Final turuna kalan yarışmacılar Masterchef’in 2020 kadrosuna katılmak için birbirleriyle zorlu bir mücadeleye giriyorlar. 3 ağustos 2020 pazartesi günü Serhat Doğramacı final turunu kazanıp adını 2020 kadrosuna yazdıran ilk isim oldu. Peki Serhat Doğramacı kimdir?

Masterchef yarışmasında 3 ağustos final turunda yarışmacılardan kayısının ana obje olduğu bir yemek yapmaları istendi. En iyi 6 yarışmacı arasından seçilecek olan 1 kişi adını masterchef 2020 kadrosuna yazdıracaktı. Serhat Doğramacı’nın yaptığı yemek juri tarafından çok beğenildi. 2 teknikle yaptığı yemeği juriye sunan Serhat 2020 kadrosuna girmeye hak kazandı. Serhat Doğramacı kimdir?

Masterchef Serhat Doğramacı kimdir?

Sosyal medyada Serhat doğramacı ile ilgili en çok kullanılan tabir egosu yüksek birisi olması. 23 yaşında olan Serhat lise yıllarında aşçılığa merak salmış. Turizm Otelcilik lisesinde aşçılığa adım atmış. Selim Paşa Lisesi Turizm Otelcilik okumuş ve Süleyman Demirel Üniversitesi Aşçılık bölümünde halen okumaktadır. İngilizceyi ise yurtdışı gezilerinde öğrenmiş. Babası Kerkük doğumlu olan Serhat’ın Iraklı Türkmen doktor İhsan Doğramacı ile de akrabalığı vardır. Anneannesi ise Yugoslav göçmenidir.

Serhat doğramacı her yemekte iddialı olduğu söylüyor ancak en iyi olduğu yemeğin ise Protein Filet Mignon(Dana Madalyon) olduğunun altını çiziyor. Amerika, Almanya, Bulgaristan ve Ukrayna’ya gitmiş. Oraların mutfaklarıyla haşır neşir olmuş ve bir çok yarışmaya da katılmış. Aşçılığı hayat boyu araştırma ile öğrendiğini söyleyen Serhat sevdiği işi yaptığını söylüyor. Doğramacı, Burcu Bakır ile ciddi bir ilişki yaşamaktadır. Çiftimize mutluluklar dileriz.

Serhat doğramacı’nın yarışmadaki durumunu net olarak söylemek zor. Şuan için iddialı ve başarılı ancak rakiplerini de iyi bilmek lazım. Umarız hayalindeki hedefine ulaşır. Kendisine başarılar dileriz. Serhat Doğramacı ile yapılan röportajı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Masterchef Serhat Doğramacı Röportajı

Etiketler: Masterchef Serhat Doğramacı Kim Serhat Doğramacı Kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL