Masterchef Walison Fonseca kim, Nereli, İşi, Yaşı?

Masterchef Walison Fonseca kim, Nereli, İşi, Yaşı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tv8’in reyting canavarı programı Masterchef’e bu hafta yeni bir yarışmacıyla başladı. Walison Fonseca yedek yarışmacı olarak ekibe katıldı. Masterchef Walison Fonseca kim?

tıkla>>> MasterChef Mehmet Şef’in Sol Elinin Hikayesi, Neden Elini Gizliyor?

Masterchef Walison Fonseca kimdir sorusu yine sosyal medyada trend oldu. Sevilen yarışma programı masterchef bu hafta yeni bir yarışmacı ile ekranlara geliyor. Ekibe yeni bir isim dahil oldu. Walison Fonseca masterchef’te hünerlerini sergileyip birinci olmaya çalışacak. Peki fiziği ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken yeni yarışmacı Walison Fonseca kim? Nereli, yaşı, işi ve diğer detaylar…

Masterchef Walison Fonseca kim?

Burda sizinle yaşam tarzımı, aşk enerjimizi, yaptığım yemekleri ve gittiğim yerleri paylaşacağım. 1986 Birezilya doğumlu olan Walison Foncesa 34 yaşındadır. Oyuncu ve manken olarak kariyerine devam eden Foncesa, Türkiye’ye 2016 yılında geldi. Türkiye onu Masterchef yarışması ile tanıdı. Melisa Pınar ile evli olan Walison’un Amaya adında 11 yaşında bir de kızı vardır.

Walison Fonseca 3 yıl önce Türkiye’ye gelmiş ve Türk insanını çok sıcak ve içten bulmuş. Melisa Pınar ile tanışmış ve ona aşık olmuş. Türkiye’de kalma karar almış ve Melisa ile evlenmiş. Önceki evliliğinden olan 11 yaşındaki Amaya ile Türkiye’ye yerleşmiştir. Bir youtube kanalı açan Walison 12k abonesine gezdiği yerleri, yaşam tarzını ve diğer ilginç videoları paylaşıyor.

Walison Foncesa, Amerika merkezli WM PRODUCTIONS ajansına bağlı olarak modellik yapıyor. Masterchef’te yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çekti. Elendi ancak yedek kadrodan yeniden yarışmaya dahil edildi. Türkçeyi çok az biliyor. Bu haliyle yarışmaya nasıl girdiği yönünde çok fazla eleştiri de alıyor. Ancak onu tanıyanlar özel hayatında çok iyi bir insan olduğunun altını çiziyorlar.

Walison ve Eşi Melisa’nın Aşk Dolu Videosu

Etiketler: Masterchef Walison Fonseca kim Masterchef Walison Fonseca kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL