Masum Değiliz 2. Bölüm Özeti? 7 Nisan Fragmanı!

Masum Değiliz 2. Bölüm Özeti? 7 Nisan Fragmanı!

Yazar: Emre Masum Değiliz

ATV ekranlarında cumartesi günü yayınlanacak olan Masum Değiliz dizisi ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken dizinin ilk bölümünden sonra merak edilen konulardan bir tanesi de 2. bölümünde olacak olaylar oldu. Peki Masum Değiliz 7 Nisan 2. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

Masum Değiliz 2. Bölüm Özeti? 7 Nisan Fragmanı!

Atv ekranlarında yayınlanan Masum Değiliz’in 2. bölüm fragmanı ve özeti yayınlanıncaya kadar ilk bölümde olan olaylar ve sonrasında muhtemel gelişecek konular hakkında düşüncelerimizi paylaşmak istiyorum. Dizide Volkan, Emir ve Mert liseden arkadaştırlar. Lise yıllarında beraber olan bu üç arkadaş lise bitiminden sonra farklı mesleklerde kendilerine yol çizmişlerdir. Mert İnşaat Mühendisi olmuş ve babasının şirketinde çalışmaktadır. Mert inşaat şirketinde işleri bozulunca Korhanlar’a . damat olmuştur. Zeki ve ailesine düşkün bir karakterdir.

Emir ise avukat olmuştur. Küçük yaşta babasından şiddet görmesi onu gizemli ve acımasız bir isim yapmıştır. Tüm yönlendirmeleri Emir yapar. Volkan ise Üniversitede hocalık yapmaktadır. Başarılı, zeki bir adamdır. Bu üç arkadaş birbirlerinden farklı meslekler yapsa da asla birbirinden kopmamışlardır. Bu ekibe sonradan dahil olan kişi ise Umut’dur. Umut Mert’in Ceyda ile nişanlanması sonrasında kadroya alınmıştır. Dizide geçen olaylar da Mert ile Ceyda’nın nişan töreninde başlayacaktır.

[saritext]Masum Değiliz Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Koruhan ailesi nişan hazırlıklarını yapmaktadır. Umut ise kendisine ait yeni taşındığı atölyede eniştesi Mert için parti vermektedir. Tabiki bu partide gençler kendisinden geçer ve nişan saati gecikmektedir. Bunun farkına varırlar ve Emir’in kız arkadaşı olarak tanıttığı Deniz’i de alarak bulundukları yerden ayrılırlar. Nişana yetişmeleri gerekmektedir ve acele ederler. Umut’ın komşusu Selin ve ailesininde bu önemli güne dahil olması ile birlikte birbirine yabancı iki grup insanın o gece tüm kaderi değişecek ve eskisi gibi olamayacaktır.

Masum Değiliz’de bir kaza sonucu bir insan ölmüştür. Bu insanı öldüren bu grup şimdi yaptıkları bu işi temizlemek için adamı bir yere gömerler. Ancak şimdi yaptıkları bu işi polisin duymaması gerekmektedir ancak polis kapının önündedir. Şimdi herkes korku ve endişe içinde iken yaptıkları cinayeti polis çözecek mi? Siz dizinin ilk bölümü izlediyseniz diziyi beğendiniz mi? Dizide gördüğünüz mantık hataları var mı?

[pembetext]Masum Değiliz Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/pembetext]

Masum Değiliz 2. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Etiketler: masum değiliz 2. bölüm neler olacak masum değiliz 2. bölüm özeti masum değiliz 7 nisan fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL