Masum Değiliz Deniz Kimdir? (Ayşe Melike Çerçi)

Masum Değiliz Deniz Kimdir? (Ayşe Melike Çerçi)

Yazar: Emre Masum Değiliz

Atv ekranlarında yayınlanan dizi Masum Değiliz’de karakterler ve oyuncu kadrosu belli olmaya devam ediyor. Dizide Emir’in kız arkadaşı olarak tanıttığı Deniz merak konusu oldu. Deniz ” ne ben onlara güvenebilirim ne de onlar bana, işte sorunda bu zaten. Kimsenin kimseye güvenmediği bir yerde nasıl güvende olabilirsin.” sözleri ile dikkat çekerken Deniz karakterini canlandıran oyuncu ise Ayşe Melike Çerçi’dir. Ayşe Melike Çerçi hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Masum Değiliz Deniz Kimdir? (Ayşe Melike Çerçi)

Ayşe Melike Terzi, 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Yiğit Arnavut Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesi’nde tamamlayan oyuncu Üniversite eğitimini ise Mimar Sinan Üniversitesi Seramik ve Tasarım Bölümü’nde tamamladı. Oyunculuk ile alakasız bölümler okuduğu gözlenen Ayşe Melike Çerçi’nin, aklının bir köşesinde oyunculuk her zaman vardır. Üniversiteyi bitirdikten sonra oyunculuk ile ilgili dersler alan başarılı isim Şahika Tekand Stüdyoda oyunculuk eğitimini başarılı bir şekilde bitirmiştir. 172 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır.

Ayşe Melike Terzi, bir çok reklam filminde oynamıştır. Kızarsan Yanarsın isimli yarışma programını Öner Erkan ile birlikte sunmuştur. 2006 yılında yayınlanan Sis ve Gece isimli sinema filminde Jale karakteri ile ilk sinema filminde rol almıştır. Filmde Uğur Polat, Selma Ergeç, Ayten Uncuoğlu, Kemal Bekir, Tülay Günal gibi isimler yer almıştır. 2007 yılında yayınlanan Yemin dizisinde ise başarılı bir performans göstermiş ve karakteri adeta yaşamıştır. Dizide Gazel karakterini canlandıran oyuncunun bu başarılı performansı yeni projelerinde habercisi olmuştur.

[saritext]Masum Değiliz İzlendi mi? Tıklayınız![/saritext]

2011 yılında Başrolde Aşk isimli dizide Melisa karakterini canlandıran Ayşe Melike Çerçi, 2012 yılında ise Evim Sensin isimli Sinema filminde Zeynep karakterini canlandırmıştır. 2012 yılında oynadığı Küçük Hesaplar dizisinde ise Aslı karakterini canlandırmıştır. Türkün Uzayla İmtihanı isimli dizide Edacan Şen karakterini canlandıran oyuncu 2012 yılında İnsanlar Alemi isimli dizide konuk oyuncu olmuştur.

Ayşe Melike Çerçi, 2013 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Medcezir dizisinde Reyhan karakterini canlandırmış ve geniş kitlelerce tanınmıştır. Dizide Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay gibi önemli oyuncular yer almıştır. 2015 de Eğlendirme Dairesi dizisinde oynadıktan sonra Hayalet Dayı ve Şeytan Tüyü isimli filmlerde rol almıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[mavitext]Masum Değiliz Selin Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Masum Değiliz Ayşe Melike Çerçi Videosu

Etiketler: masum değiliz deniz gerçek adı masum değiliz deniz kim masum değiliz deniz oynadığı diziler


Yorum yaz